Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek

Rüyada eşinin öldüğünü görmek her zaman hayra yorulur. Genellikle bu tür rüyalar iki önemli durumu anlatır.
1. Anlamı: Rüyada öldüğü görülen kişilerin aslında ömürlerinin uzun olacağına ve sevdiklerinin yanında uzun yıllar vakit geçireceğine işarettir.

Dolayısıyla rüyada esin ölümünü görmek, rüya anında çok üzüntü yaşatma da uyandıktan sonra rüyasının tabirini bilen insanın içine ferahlık vermektedir.

2. Anlamı: Rüyada eşin ölümünü görmek, gerçek hayatta eş ile olan ilişkiye çeki düzen vermek ve yapılan hataları düzeltmek, telafi etmek için Allah’ın insana gönderdiği bir uyarı olarak değerlendirmek gerekir.

Bir çok kadın veya erkek sırf gördüğü rüya sayesinde de eşi ile ilişkisini masaya yaratıp, yaşarken kıymetini bilmediği konularda eşinin ölümünü yaşaması ile aslında nelerin önemli veya önemsiz konular olduğunu netleştirmektedir.

Bu ölümün rüyada olması, rüya sahibi için mucizevi bir tecrübe olup, uyandıktan sonra eşinin yaşadığını bilip, hayatını yeniden düzenlemek için açısından büyük bir şans olmaktadır.

Rüyada Kocanın veya Karının Öldüğünü Görmenin Olumsuz Yanı Var mıdır?

Aslında bu rüyayı gören kişiler genellikle eşinin kıymetini bilmeyen ama bir taraftan da bunun sıkıntısını ve vicdan muhasebesini yapan kişiler olmaktadır.

Eğer rüya ile esin tamamen hayatta olmadığı fikri kişiye hoş duygular verirse uyandıktan sonra rüyanın etkisiyle eşten tamamen kopma hissiyatı vermesi yönünde risk vardır.

Bu sebeple ailevi konularda verilecek önemli kararlar konusunda rüyalara çok itibar etmemek gerekir.

  Rüyada Eşine Sarılmak Nedir? Ne Anlama Gelir?
20 yorum

20 thoughts on “Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek Ne Manaya Gelir?

  1. Rüyama uygun tabir bulamadım hiç bir yerde eşimin öldüğünü abisinden duyup çok ağladım kahroldum resmen ama gözyaşı hatırlamıyorum sonra aslında eşimin ölmediğini yaşadığını gözümle gördüm bir takım konuşmalar geçti aramızda hatırladığım teksey sarılıp ağladığım Allahım hayırlara çıkarsın nasıl bir üzüntüydü o??

  2. eşim ceza evinde sürekli yani üç kere aynı rüyayı gördüm rüyamda eşim ölüyor ardı ardına aynı rüyayı görünce huzursuz öldum

  3. Ruyada ayrıldığım kocam olmuş onu toprağa gömüyoruz ve ben çok ağlıyorum toprağın içinde eli çıkmış kimirdadigini görüyorum kimse inanmıyor koşuyorum elini çekiyorum çıkartıp sarılıyorum.birlikte sevinçten dans ediyoruz ve ama ben gidecem tekrar az bir sürem var diyor bende sihay bir elbise var güzel dans ediyorum ve sen tekrar ölmeden önce güzel gün geçirek diyorum rabbim hayırlara vesile çıkarsın rüyanın anlamı nedir acaba

  4. Rüyada eşimin ölüm haberi ni alıp çok ağladım ağıt yaktım diyordum allahım çocuklarıma nasıl derim sizin babanız ölmüş helede kızıma babasına o kadar düşkünken. Allahım hayırlara vesile et amin?

  5. rühyamda tatlı yiyorum tatlının içinden çok faxla cam kırıkları çıkıyor sürekli kusuyorun camları parca parça dilimin tahriş olup.acıdığını hissediyorum

  6. Eşimin çıkan bir kavgada öldürüldüğünü görüyorum rüyamda ve ağlayarak uyanıyorum

  7. Rüyamda ayrıldım fakat resmi olarak hala eşim i gördum ölmuş gömulmuş niyeyse üzunyu bile duymadım. Sadece yanlizli ruyamda yasadım. Ve ortada cocumla kalmanın üzuntusunu severek evlenip hic guvenmemek bu olsa gerek ölumu bile yalan gibi yasayıp sonrasında yanlızlı hısetmek ruyadan anlam çikaramadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.