Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada eşinin öldüğünü görmek her zaman hayra yorulur. Genellikle bu tür rüyalar iki önemli durumu anlatır.

1. Anlamı: Rüyada öldüğü görülen kişilerin aslında ömürlerinin uzun olacağına ve sevdiklerinin yanında uzun yıllar vakit geçireceğine işarettir.

Dolayısıyla rüyada eşin ölümünü görmek, rüya anında çok üzüntü yaşatma da uyandıktan sonra rüyasının tabirini bilen insanın içine ferahlık vermektedir.

2. Anlamı: Rüyada eşin ölümünü görmek, gerçek hayatta eş ile olan ilişkiye çeki düzen vermek ve yapılan hataları düzeltmek, telafi etmek için Allah’ın insana gönderdiği bir uyarı olarak değerlendirmek gerekir.

Bir çok kadın veya erkek sırf gördüğü rüya sayesinde de eşi ile ilişkisini masaya yatırıp, yaşarken kıymetini bilmediği konularda eşinin ölümünü yaşaması ile aslında nelerin önemli veya önemsiz konular olduğunu netleştirmektedir.

Bu ölümün rüyada olması, rüya sahibi için mucizevi bir tecrübe olup, uyandıktan sonra eşinin yaşadığını bilip, hayatını yeniden düzenlemek için açısından büyük bir şans olmaktadır.

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek?

Rüyada eşinin öldüğünü görmek sağlıklı ve huzurlu bir ömür geçireceğinize delalet eder fakat rüya sahibinin yaşamış olduğu zorluklar karşısında kendisini güçsüz, psikolojik olarak kötü ve moralsiz hissedeceği manasına gelir.

Rüya sahibi kötü günler geçirerek maddi açıdan sıkıntı içeresine girebilir.

Bir çok rüya tabirinde bu şekilde yorumlanmaktadır. Bazı rüya tabirlerinde ağız tadıyla huzurlu ve güzel bir hayat sürmeye işaret eder.

Rüyada Eşinin Ölümünü Görmek

Gerek rüya sahibi gerekse eşinin ileriki zamanlarda huzur bulacağı, borçları varsa ödeyeceği, hastalıktan kurtulmaya,

huzura ermeye, mutluluğa, keyfin ve rahatın her daim yanında olacağına delalet eder.

Rüya sahibinin ailesiyle iyi geçineceğine ve bağlarının güçleneceğine, elinin bolluğa kavuşmasına ve yüzünden gülücüklerin eksik olmayacağına işaret eder.

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek ve Ağlamak

Rüyayı gören kişi için son derece hayırlı bir rüyadır.

Mutlu olmaya ve bir takım güzel haberler almaya, keyfinizin yerine gelmesine, huzura ve ferahlığa, üzerinizdeki yükün hafiflemesine delalet eder.

Eğer rüya sahibi rüyasında ağladığını görmüşse yüzünün güleceğine ve güzelliklere tanıklık edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Eşinin Ölümüne Ağlamak

Uzun ve aynı zamanda sağlıklı bir hayat süreceğinize, daha önce çekilen sıkıntılardan kurtulacağınıza, zahmetli

günlerin geride kaldığına, Hayatınızı zindana çeviren kabuslu günlerin geride kaldığına, mutlu haberlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Eşinin Öldüğünü Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüya sahibinin rüyasına giren kişinin huzuru bulacağına ve rahatının yerinde olacağına işaret eder.

Mutluluğun tez zamanda kapısını çalacağına, güzel kararlar alınacağına ve böylelikle iyi işler yapacağına yorumlanır.

Rüyada Eşinin Ölüm Haberini Almak

Müjdeli haber almaya işaret eder.

Rüya sahibinin işini ve gücünün her daim rast gelmesine, şansının yaver gitmesine, kısmetinin açılmasına, onu mutlu edecek fırsatların gün yüzüne çıkmasına ve diğer taraftan eşinizden gelecek olan hayra yorumlanır.

Rüyada Kocanın veya Karının Öldüğünü Görmenin Olumsuz Yanı Var mıdır?

Aslında bu rüyayı gören kişiler genellikle eşinin kıymetini bilmeyen ama bir taraftan da bunun sıkıntısını ve vicdan muhasebesini yapan kişiler olmaktadır.

Eğer rüya ile esin tamamen hayatta olmadığı fikri kişiye hoş duygular verirse uyandıktan sonra rüyanın etkisiyle eşten tamamen kopma hissiyatı vermesi yönünde risk vardır.

Bu sebeple ailevi konularda verilecek önemli kararlar konusunda rüyalara çok itibar etmemek gerekir.

 

Rüyada Lahana Görmek

21 Yorum

  1. Selamün aleyküm rüyamda şuan yeni ayrldigim eşimi rüyamda gördüm ölmüş güya sürekli ağlıyorum bundan bana miras kalmış babası gil 3 gün sonra bı avukatla geliyor bana bı kağıt getiriyorlar bunu imzala diyorlar bende daha öleli 2 gün olmuş neyin derdindesiniz diyorum imzalamiyorum sonra dusuk yapıyorum bakıyorum eşim ölmemiş beni denemisler kızıyorum bağırıyorum yorumlar mısınız lütfen şimdiden tskr ederim

  2. Rüyamda ayrıldım fakat resmi olarak hala eşim i gördum ölmuş gömulmuş niyeyse üzunyu bile duymadım. Sadece yanlizli ruyamda yasadım. Ve ortada cocumla kalmanın üzuntusunu severek evlenip hic guvenmemek bu olsa gerek ölumu bile yalan gibi yasayıp sonrasında yanlızlı hısetmek ruyadan anlam çikaramadım

  3. Eşimin çıkan bir kavgada öldürüldüğünü görüyorum rüyamda ve ağlayarak uyanıyorum

  4. rühyamda tatlı yiyorum tatlının içinden çok faxla cam kırıkları çıkıyor sürekli kusuyorun camları parca parça dilimin tahriş olup.acıdığını hissediyorum

  5. Rüyada eşimin ölüm haberi ni alıp çok ağladım ağıt yaktım diyordum allahım çocuklarıma nasıl derim sizin babanız ölmüş helede kızıma babasına o kadar düşkünken. Allahım hayırlara vesile et amin?

  6. Ruyada ayrıldığım kocam olmuş onu toprağa gömüyoruz ve ben çok ağlıyorum toprağın içinde eli çıkmış kimirdadigini görüyorum kimse inanmıyor koşuyorum elini çekiyorum çıkartıp sarılıyorum.birlikte sevinçten dans ediyoruz ve ama ben gidecem tekrar az bir sürem var diyor bende sihay bir elbise var güzel dans ediyorum ve sen tekrar ölmeden önce güzel gün geçirek diyorum rabbim hayırlara vesile çıkarsın rüyanın anlamı nedir acaba

  7. eşim ceza evinde sürekli yani üç kere aynı rüyayı gördüm rüyamda eşim ölüyor ardı ardına aynı rüyayı görünce huzursuz öldum

  8. Rüyama uygun tabir bulamadım hiç bir yerde eşimin öldüğünü abisinden duyup çok ağladım kahroldum resmen ama gözyaşı hatırlamıyorum sonra aslında eşimin ölmediğini yaşadığını gözümle gördüm bir takım konuşmalar geçti aramızda hatırladığım teksey sarılıp ağladığım Allahım hayırlara çıkarsın nasıl bir üzüntüydü o??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu