Rüyada ebe görmek ebelik yapmak ne anlama gelir?

Rüyada ebe görmek hem hayırlı hem de iyi bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da evliyse çocuk sahibi olacağına , bazı sorumlulukları üstleneceğine , üstlenmiş olduğu bu sorumluluklardan çok yarar göreceğine işaret eder.

Rüyada ebelik yapmak

Rüyada ebelik yapmak genel olarak elinizin bol olacağına , çevrenizdeki insanlara yardımcı olacağınıza ve mert birisi olduğunuz için hayırlı işlerde bulunacağınıza alamet eder.

Bunun yanı sıra huzur dolu bir yaşama kavuşacağınıza ve işlerinizin her zaman yolunda gideceğine işaret eder.

Rüyada güzel ebe görmek

Rüyada güzel bir ebe gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir kız çocuğunuzun olacağına yorulur.

Rüyada yaşlı ebe görmek

Rüyada yaşlı ebe gördüyseniz , eğer gerçekte evliyseniz o zaman çok zeki ve akıllı bir çocuğunuzun olacağına delalet eder.

Rüyada evine ebe geldiğini görmek

Rüyada evinize ebe geldiğini gördüyseniz , evinizde bereket ve bolluğun hiçbir zaman eksik olmayacağına , birisinden yardım göreceğinize alamet eder.

Rüyada ebe olmak ne anlama gelir?

Rüyada ebe olduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içinde sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza , maddi olarak çok rahatlayacağınıza ve birisinden yardım alacağınıza yorulur.

Rüyada birini doğurtmak

Rüyada birini doğurtmak genellikle hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Hem arzu hem de isteklerinize yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza yorulur.

  Rüyada El Feneri Görmek ( İslami)
2 yorum

2 thoughts on “Rüyada ebe görmek ebelik yapmak ne anlama gelir?

  1. Merhaba rüyamda erkek bi bebek doğuyor doğar doğmaz kucağıma veriyorlar bende bebeği alıyorum uzun boylu iri erkek bebek bakiyorum bebek morariyor bunu atlatmamışlar diyorum poposuna vuruyorum ağlayinca bebek düzeliyor ağzının icini temizliyorum bebekle ilgileniyorum ama bebek kimin bilmiyorum ne anlama geliyor acaba

  2. Rüyamda babaannemin evinde salonda annemi yatırmıştık bir takım cihazlarla annemi doğurtuyordum. Bir yandan bir tane daha kardeşim olduğu için de çok seviniyordum. Doğan bebek erkek ve sarışın oluyor saçlıydı ayrıca göbek kordonunu da kesiyorum battaniyeye sarıyorum. O sırada annem gelen misafirleri karşılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.