Rüyada davetiye görmek Ne Demek

Rüyada davetiye görmek

Rüyada davetiye görmek , rüyayı gören kişinin yakın zaman içerisinde müjdeli bir haber alacağına , uzakta olan bir yakınınıza kavuşacağınıza , kapalı olan kısmetinizin en sonunda açılacağına , gerçek yaşam da bekarsanız kısa süre içerisinde karşınıza çıkacak olan birisi ile evleneceğinize ve çocuk sahibi olacağınıza delalet eder.

Bu rüya genel olarak olumlu yorumlanır fakat olumsuz yönde bakarsak , büyük hayal kırıklığı yaşayacağınıza , hüsrana uğrayacağınıza , sıkıntıya düşeceğinize ve kazancınızın düşeceğine yorulur.

Rüyada davetiye vermek ne demek?

Rüyada davetiye verdiğinizi gördüyseniz , hem dargın hem de küs olmuş olduğunuz kişiler ile barışacağınıza , yardıma muhtaç olan kişilere el uzatacağınıza ve hayır işlerine gireceğinize alamet eder.

Rüyada davetiye bastırmak

Rüyada davetiye bastırdığınızı gördüyseniz , yüreğinizde olan hayır işlerini yapacağınıza ve istemiş olduğunuz şeyleri en kısa zaman içinde gerçekleştireceğinize işaret eder.

Rüyada davetiye dağıtmak ne anlama gelir?

Rüyada davetiye dağıttığınızı gördüyseniz , zarara uğrayacağınıza ya da bir kişiye maddi olarak yardım edeceğinize yorulur.

Rüyada davetiye almak ne demek?

Rüyada davetiye aldığınızı gördüyseniz , güzel olaylarla karşılaşacağınıza , iyi niyetli olan kişiler ile dostluklar kuracağınıza ve mutlu birisi olacağınıza delalet eder.

Rüyada düğün davetiyesi görmek nedir?

Rüyada düğün davetiyesi görmek , kişinin çok yakın zaman içerisinde haber alacağına , toplum içerisinde sağlam bir yere sahip olacağına ve herkes tarafından sevilip sayılan birisi olacağına alamet eder.

  Rüyada Dua Etmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?
6 yorum

6 thoughts on “Rüyada davetiye görmek Ne Demek

  1. Rüyamda…Ayrılmak üzere olduğum kocamın kız kardeşi ile karşılaşıyoruz.Benimle konuşup sıkıntılarını anlatıyor…görümcem kendi evliliği ile ilgili sıkıntı yaşadığını kocasının kendisinden boşanmak istediğini fakat kendisinin ayrılmamak için mücadele ettiğini söylüyor bende ona iyi yapıyorsun sakın ayrılma mücadele et gibi şeyler söylüyorum…görümcem bana evlenen kaynımın düğün davetiyesini gösteriyör düğün davetiyesi tamamen siyah renkte…kaynımda evliliğinde problemler yaşıyormuş görümcem ailecek yaşadıkları sıkıntıları anlatıyor bana…Eşimi soruyorum görümceme görümcemde bana evet abim seni görmüş dediki abim bana onun yüzü nasıl hep terdi gözlerinin üzerinede birşeyler sürmeye çalışmış demiş yüzünü ekşiterek

  2. Rüyamda birduğüne gitmiştik ailecek sonra düğün sahibi dediği sana davetiyeyi vermeyi unuttum kusura bakma

  3. Rüyamda ayrıldığım sevgilimle düğünümün olacağını davetiyeden öğrendim isimlerimiz yazıyodu ve düğün tarihi iki taneydi iki tarihin arasındada baya uzun bir zaman vardı resmen kabustu zaten bitirmisim iliskimi bana uzak olsunda

  4. Yorumunuz

    BEN RUYAMDA BIR DEFTERE YAPISIK BUSURU DAVETIYE GORDUM VE BUNUN ANLAMI AMA YINE ALLAH HAYIRLARA YAZSIN KOTUYU UZAKLASTIRSIN IHSALLAH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.