Rüyada Çorap Görmek

Rüyada Çorap Görmek, kişiye ilerlediği yolda destek olacak ve yardım edecek bir kimseyi  işaret ederken çoğu zaman bir kadın ile anlamlandırılır. Rüyada görülen çorap eğer temiz ve kaliteli bir çorapsa güzel ve yararlı işler yaparak herkesin kalbini kazanan birine işaret eder. Rüyada, rüya sahibine bir çorap armağan edilmesi, aile içinde uzun süreden bu yana  devam eden ve fikir farklılıkları yaşanan bir konu üzerinde görüş birliği sağlanması anlamına gelir.

• Rüyasında giyilmemiş yeni bir çorap görmek, mal sahibi olmaya ve vakarlı, saygınlığını koruyan bir kişiye işarettir.

Bu sebeple Rüyasında yeni bir çorap giydiğini görmek, kendi saygınlığını ve malını-parasını koruyan ve korumasını bilen itibarlı bir kimseye işaret olarak tabir olunur.

• Bir kimse, Rüyasında sağlam ve güzel kokulu bir çorap giydiğini görse, bu onun, malının zekatını vererek malını maddi ve manevi zararlardan, belâ ve kazalardan koruyacağına işarettir şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında ayağındaki çorabı çıkardığını gören kimse, sıkıntıdan kurtulur, rahat bir hayata erer, şeklinde tabir edilir.

• Rüyasında kışın çorap giydiğini gören kimse, sağlık ve sıhhate kavuşur veya yolculuğa (seyahate) çıkar, yahut ta rahat bir geçim hayatına kavuşur şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında yeşil renkli bir çorap görmesi ya da giydiğini görmek, namuslu ve iffetli bir kimse ile evleneceğine işarettir şeklinde tabir olunur.

Rüyada Çorap Görmek İhya Rüya Tabiri

Rüyada çorap görmek, değişik şekillerde tabir olunmuştur. Bazı kere, çorap görmek, beddua ve zarara işarettir denmiştir. Ayağından çoraplarını çıkardığını gören kişi, bir iftiraya ve bir dedikoduya uğrar veya uğrayacağına işaret eder şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Siyah Çorap Görmek

Rüyada siyah çorap görmek, çoğu zaman sıkıntıya işaret eder. Eğer giyilen çorap temiz ve yeni ise bu durumda kişinin sahip olduğu eşyaları  ve mal varlığını kesin şekilde koruması gerektiğine dair de uyarıcı bir anlama sahiptir. Allah rızası için mal varlığınızın zekatının verilmesi gerektiğine de işaret eder. Siyah çorap görmek bazen rüya sahibi bekar ise yuva kuracağı  anlamına da gelir.

Rüyada Çorap Kaybetmek

Çok büyük sevinçler yaşayacağına, eline geçen bütün işleri kâra geçireceğine, monoton giden hayatının hareketleneceğine işaret etmektedir. Ve genel olarak rüyada çorap kaybetmenin kısa bir zaman zarfı içerisinde, size geçmişte zararı dokunmuş birisinin vefat edeceğine işarettir.

Rüyada Çorap Satın Almak

Eğer yeni ve şık bir çorapsa hayatınızın güzel olmasına, mal varlığı edinmeye, maddi anlamda büyük kazançlara işarettir. Rüyada güzel kokulu bir çorap görmek, hem dünyada hem de ahiret hayatında iyi bir isimle anılıp, övgü görmeye ve takdir göreceğinize işaret edilir.

Rüyada Beyaz Çorap Görmek

Rüyada beyaz çorap görmek, rüyayı gören kişinin; çok düzgün, namuslu ve alttan alan bir kişi ile evleneceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, uzun süreden bu yana içini sarmış olan yalnızlık duygusundan kaçarak, mutlu günler yaşayacağına, yaşamın keyfini çıkaracağına alamet eder.

Kirli Çorap Görmek

Rüyada Kirli Çorap  Görmek kazançlı günlere, verdiği söze ihanet etmeyeceğine, parasal alanda artışa, sağlığa, bol şansa, duygusal hayatın iyi olacağına, sevinmeye, bol kısmete, maddi ağırlığı olan bir kimseden kurtulmaya delalet eder.

Rüyada Pembe Çorap Görmek

Rüyada pembe çorap görmek genel olarak kişi için ileri zamanlardaki günlerin dertsiz, sorunsuz  ve neşeyle sarılı olacağına, arkadaş çevresiyle olan ilişkilerinde de sıkıntıya neden olacağına, böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına tabir olunur.

Rüyada Sarı Çorap Görmek

Rüyada sarı çorap görmek ; başarısız, mutsuz ve sağlık açısından yetersiz olacağına, kişisel becerilerini geliştireceğine, kendisini  bir süre iş, özel ve sosyal yaşamından arka plana atmak zorunda kalacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine ve onlar ile keyifli muhabbet edeceğine işarettir.

Rüyada Çorap Aramak

Rüyada çorap aramak edilen sözlerin yerine getirilmesi esnasında  hiç planda olmayan sorunlarla  karşılaşılacağına, aile içindeki problemlerin, güçlüklerin aşılacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına, hastalıkların tez vakitte biteceğine işarettir.

Rüyada Buruç Suresi Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir Yorum

  1. ruyada şehit çorabı gördüm ben bu çorabı saklayayim dedim rüyam burada bitti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu