Rüyada çirkin görmek Nedir? İslami

Rüyada çirkin görmek pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin çok yakın zaman içerisinde zor duruma düşeceğine , hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrayacağına ve toparlanmak için çok zorlanacağına delalet eder. Rüyada eğer çirkin bir yüz gördüyseniz o zaman tehlikeye düşeceğinize , çok sıkıntılı bir döneme gireceğinize ve arkadaşlarınız ile dostlarınız arasında kırgınlık yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada çirkin bir hayvan gördüyseniz , kısa süre içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza ve bu habere çok sevineceğinize alamet eder. Rüyada çirkin olan birisini gördüyseniz , günah işleyeceğinize , üzüntü ve kedere , aynı zaman da günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize işaret eder.

Rüyada birisinin çirkin olduğunu görmek , iş hayatınızda çok başarılı olacağınıza , üzüntüden ve kederden uzaklaşacağınıza , büyük mutluluk yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada çirkin erkek görmek , rüyayı gören kişinin büyük umutlarınızın ve beklentilerinizin maddi olarak zarara gireceğine , bu yüzden sıkıntılı günler geçirip moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada çirkin bir kadın gördüyseniz , hem çok güzel hem de çok zarif olan bir bayan ile tanışıp evleneceğinize alamet eder. Rüyada çirkin olan bir kadın ile konuştuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da maneviyata çok büyük önem vereceğinize delalet eder. Rüyada çirkin bir kadın ile birlikte olmak , rüyayı gören kişinin günaha gireceğine ve zina yapacağına yorulur.

Rüyada çil görmek

Bir Yorum

  1. Merhaba komşum beni cok çirkin görmüş ellerim kırışık yüzümde cok çirkinmiş bana diyormuş noldu hastalıkdanmi oldu demiş bende hasta degilim demişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu