Rüyada çirkin görmek Nedir? İslami

Rüyada çirkin görmek pek hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin çok yakın zaman içerisinde zor duruma düşeceğine , hem maddi hem de manevi olarak zarara uğrayacağına ve toparlanmak için çok zorlanacağına delalet eder. Rüyada eğer çirkin bir yüz gördüyseniz o zaman tehlikeye düşeceğinize , çok sıkıntılı bir döneme gireceğinize ve arkadaşlarınız ile dostlarınız arasında kırgınlık yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada çirkin bir hayvan gördüyseniz , kısa süre içerisinde müjdeli bir haber alacağınıza ve bu habere çok sevineceğinize alamet eder. Rüyada çirkin olan birisini gördüyseniz , günah işleyeceğinize , üzüntü ve kedere , aynı zaman da günahlarınızdan dolayı tövbe edeceğinize işaret eder.

Rüyada birisinin çirkin olduğunu görmek , iş hayatınızda çok başarılı olacağınıza , üzüntüden ve kederden uzaklaşacağınıza , büyük mutluluk yaşayacağınıza delalet eder. Rüyada çirkin erkek görmek , rüyayı gören kişinin büyük umutlarınızın ve beklentilerinizin maddi olarak zarara gireceğine , bu yüzden sıkıntılı günler geçirip moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada çirkin bir kadın gördüyseniz , hem çok güzel hem de çok zarif olan bir bayan ile tanışıp evleneceğinize alamet eder. Rüyada çirkin olan bir kadın ile konuştuğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da maneviyata çok büyük önem vereceğinize delalet eder. Rüyada çirkin bir kadın ile birlikte olmak , rüyayı gören kişinin günaha gireceğine ve zina yapacağına yorulur.

Rüyada çil görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Merhaba komşum beni cok çirkin görmüş ellerim kırışık yüzümde cok çirkinmiş bana diyormuş noldu hastalıkdanmi oldu demiş bende hasta degilim demişim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu