Rüyada Birinin 3. Kattan Düştüğünü Görmek

Rüyada bir kimsenin düşmesi kazanmış olduğu mevki ve saygınlığının yitirilmesi anlamına gelmektedir. Rüyasında 3. kattan düştüğünü gören kimse yakın çevresindeki üç kişiden kötü bir haber alacak ya da yakınında üç kişi ile tartışma yaşayacaktır. Rüyasında düştüğünü gören kimse çok önemli ve geri dönüşü olmayan kararlar almak zorunda kalacaktır.

Rüyada düşmek hata yapmak anlamına gelmektedir. Bu nedenle rüya sahibi büyük hatalar yapacak ve bu hataları nedeni ile hem arkadaşlarını hem de ailesini kaybetme noktasına geleceğine işaret etmektedir. Rüya sahibi yapmış olduğu hatalardan çok zor bir şekilde dönecek ya da dönemeyecektir.

Rüyada Denize Düşmek

Rüyada denize düşmek iki farklı anlamda yorumlanır. Kişi hatasının sonunda ders çıkaracak ve olumlu davranışlar geliştirecektir. Bazı durumda ise denize düşmek kişinin sözlerini tutması olarak da nitelendirilmektedir. Kişi eğer deniz dalgalarında sürüklenir ise hatalarını yapmaya devam edecektir. Fakat dingin denize düşüp yüzdüğünü gören kimse hatalarını düzeltme yoluna girmiş ve yeniden saygınlığını kazanmaya başlamıştır.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüyasında çok yüksek bir yerden düştüğünü gören kimse büyük bir sıkıntı içerisinde demektir. Rüya sahibi artık sıkıntılarından başka bir şey düşünemez olmuş ve bu durumdan dolayı yaşam standardı da oldukça düşmüştür. Kişi yaşadığı sıkıntıların altından kalkamaz bir hale gelmiş durumdadır. Yüksekten düşmek aynı zamanda mal varlığını kaybetmek olarak da yorumlanır.

Rüyada Suya Düşmek

Rüyasında temiz suya düştüğünü gören kimse hayırlı işler yapacaktır. Suya düşen kimse aynı zamanda kazancının büyük bölümünü de hayırlı işler için kullanmayı ihmal etmeyecektir. Rüyada suya düşmek suyun şekline göre yorumlanmalıdır. Eğer kişinin düştüğü su çamurlu ve balçık kıvamında ise kişi büyük günahlar ve yanlış arkadaşlıklar içerisindedir. Su temiz ve çok derin değil ise kişi hayırlı bir kazanç elde edecektir.

Rüyada Birini Zorla Öpmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ben 3- cü katdan ayağım kaydı ve düşmük noktasına geldikde balkonun direklerinden tutdum.amma yardım edin diye bağırıyordum.kimse yatdım etmiyordu.anme babam da aşşaıdan sakitce seyr ediyorlardı beni.kimseden yardım görmeyince ben kendimi yerde buldum ve bana hiçbirşey olmafığına çok şaşırdım.

  2. Rüyamda tam yatıyorken bir cocuk 3. Kattan camdan atlıyordu. Bişeyden korkmuştu. Sonra aşşa düştü heryer kan olmuştu. Ben cocugu parça parça görmemek için gözlerimi kapatmıştım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu