Rüyada Battaniye Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada battaniye görmek, bekarlar için mutlu bir evliliğe adımlarını atacak demektir. Rüyada battaniye görmek rüya sahiplerinin işlerinin her zaman olumlu şekilde devam edeceğini ifade eder. Bununla birlikte sağlık konusunda da gittikçe daha iyi olacaksınız.

Rüyada Battaniye Görmek Ne Anlama Gelir?

Kirli battaniyenin rüyada görülmesi yakın çevreniz ya da sevdikleriniz tarafından çok fazla kıskanılan bir tip olduğunuza işaret edilir. Yırtık battaniye görenler ise verdikleri sözleri yerine getirmedikleri için karşı tarafın olumsuz bir durumla mücadele edeceği anlamını verir.

Rüyada Battaniye Yıkamak

Rüyada battaniye yıkamasının görülmesi rüyayı gören kişinin her zaman kalbinin temiz ve saf olduğunu ifade eder. Bununla birlikte rüya sahibi her zaman dobra bir kişiliğe sahip olduğu için herkesin yüzüne düşüncelerini direkt olarak söyler. Bu kişiler zorda olanların yanında hep olurlar. İyi ve kötü gün dostu olarak çevreleri tarafından çok sevilirler.

Rüyada Battaniye

Rüyada renkli battaniyeler görmek mutluluk ve huzurun habercisidir. Rüyasında temiz ve renkli battaniyeler gören kişilerin aileleri arasında da her zaman sevgi bağı oldukça kuvvetlidir. Çok eski ya da kötü kokan battaniye görenler ise kişinin bir günah işleyeceği anlamını ifade eder. Bu kişilerin yakın dostları ve sevdikleri kendisi hakkında arkasından dedikodular yapacaklardır.

Rüyada Örgü Battaniye Görmek

ruyada orgu battaniye gormek

Rüyasında örgü battaniye gören kişiler çok zorlu bir mücadeleden başarılı bir şekilde galip gelecektir. Çalışan kişi işinde yükselip daha iyi kazançlar elde edebilme şansına sahip olacaktır. Bolluk ve bereket içinde kazançların sonucunda rüyayı gören kişi büyük bir mal varlığını da almak için çalışmalar içinde olacaktır. Rüyasında battaniyeyi ören ve battaniyenin örme işlemini hemen bitirenler ise hayatlarında adım attıkları işte istedikleri hedefe ve amaca ulaşmış olacaklardır.

Rüyada Battaniye Almak

Rüyasında battaniye aldığını görenler yeni taşınacak evlerinde ya da şu anda oturdukları evlerinde çok iyi kalpli ve sıcakkanlı komşular ile karşılaşacaklardır. Rüyayı gören kişilerin yeni dostları ve arkadaşları olacaktır. Bu kişiler her zaman sizin yanınızda iyi ve kötü günde yer alacaktır.

Rüyada Battaniye Taşımak

Rüyasında battaniye taşıdığını gören kişilerin yeni dostları ve arkadaşları olacaktır. Yeni edinilen dostluklarda her başınız sıkıştığı zaman arkadaşlarınızın desteğini alacaksınız. Hayatınızda kötü giden durumlar kısa sürede çözüme kavuşacaktır.

Ayrıca rüyada banka görmek hakkında bilgileri inceleyebilirsiniz.

Rüyada Kahverengi Battaniye Görmek

Rüyada kahverengi battaniye görenler gerçek yaşamlarında hiç haberi olmadıkları bir haber ve gerçekle yüzleşeceklerine işaret edilir. Sorunları olduğu zaman da kısa süre içinde yakın çevrelerinden ya da sevdikleri kişilerden yardım alıp çözüm odaklı hareket edeceklerdir.

Rüyada Mavi Battaniye Görmek

Rüyasında mavi battaniye gören kişiler iş ve kariyer hayatında istedikleri konuma gelmeyi başaracaktır. Kışın mavi battaniye gördüğünüz zaman iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşarken, yazın mavi battaniyenin görülmesi durumunda ise maddi açıdan sıkıntı içerisinde olacaksınız.

Rüyada Battaniye Hediye Almak

ruyada hediye battaniye gormek

İbn-i Sirin’e göre; rüyasında battaniye hediye aldığını gören kişilerin hayatlarında hayırlı ve olumlu işlerin olacağına işaret edilir. Çevrenizde düşmanlarınıza karşı savaş içinde olacaksınız ve bu savaşta başarılı bir şekilde kazanan taraf siz olacaksınız. Aradığınız ve gönlünüze göre olan işi kısa süre içinde bulacaksınız. Bunun sonucunda helal ve bol kazançlar elde edeceksiniz.

Rüyada Battaniye Taşımak

Rüyasında battaniye taşıyanların işlerinde her zaman bol kazançlar elde edecekleri ifade edilir. Mutsuz giden işleriniz olduğunda sonucu sizin için her zaman mutluluk ve huzur olacaktır. Çevrenizde sevdiklerinizle ve ailenizle birlikte mutlu bir yaşam içinde olacaksınız. İstediğiniz ve amaçladığınız kariyere ulaşarak bereketli kazançların sağlanmasında etkili olacaksınız. Rüyada battaniye görmek olumlu ve hayra işaret olarak nitelendirilmektedir.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu