Rüyada Ayak Öpmek Ne Demek (Diyanet)

Rüyada ayak öpmek , rüyayı gören kişinin gerçek yaşamdaki temel özgürlüklerini yitireceğine , ağır şartlarda olan bir işe gireceğine ve kısıtlayıcı olan birisi ile ilişkide olacağınıza yorulur.

Fakat buradaki en önemli olan şey rüyada görülen detaylardır.

Detaylar eğer ciddi bir şekilde incelenirse o zaman daha doğru bir tabir ortaya çıkabilir.

Bunun için hemen endişe etmenize gerek yok.

Bu rüya genel olarak bazı durumlarda olumlu olurken , bazı durumlarda olumsuz olabilmektedir.

Rüyada Anne Ayağı Öpmek

Rüyada anne ayağı öptüğünüzü gördüyseniz , gerçek yaşam da evliyseniz çocuğunuz olacağına ve bu çocuğunuzun size sürekli olarak hayır duasında bulunacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin güzel ahlaklı ve iyi birisi olduğuna , yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardım edeceğine ve ihtiyaç sahiplerine el uzatmayı seven birisi olduğuna delalet eder.

Rüyada Baba Ayağı Öpmek

Rüyada baba ayağı öpmek , rüyayı gören kişinin kendi ayakları üzerinde durmak için elinden geleni yapacağına , bu çabalarının sonucunda herkes tarafından takdir edileceğine ve ömür boyu destek göreceğine alamet eder.

Bunun yanı sıra temiz niyetlerle girmiş olduğu işlerde başarılı bir şekilde çıkacağına , hem kendisine hem de yakın çevresine hayrının dokunacağına yorulur.

Rüyada Ayak Görmek Nedir?

Rüyada ayak görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin güzel ahlaklı birisi olduğuna , maddi ve manevi olarak rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada Ayak Kesilmesi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

7 Yorum

  1. Merhaba! Rüyamda çok sevdigim amcam bana ayaklarını öptürüyordu bu ne anlama geliyor

  2. Rüyamda ölmüş babaannem ve ölmüş anaannem yanyana ben de onları görünce cok seviniyorum onlara bizi neden bırakıp gittiniz dedim ölmüş babaannem de bana bizlerin kıymetini bilin diye gittik dedi bende birdaha ölmeyin dedim okadar cok sevincliydimki babaanneme sarılarak içimden ayaklarını öpmek istedim ama öpmeye utanıyordum onunla şakalaşırken hissettirmeden öptüm
    Yorumlar icin şimdiden tş

  3. Selâmun Aleyküm, rüyamda kız kardeşim doğum yapmış ben de ayağının altını öpüyordum.

  4. Ruyada teyzemin ayağını n altını öpüyordum ne anlama. Gelir lutfen bildiri n

  5. Merhaba ben asli annem bir rüya görmüş babamin bi kadının ayağini öperken bunun için bu rüya neye işarettir cevabı çok merak ediyorum lütfen bize bildirin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu