Rüyada Ayak Kesilmesi Görmek Nedir? Anlamı Hakkında Bilgi

Rüyada ayak kesilmesi görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin hayatındaki sorunları yenmek için elinden geleni yapacağına , hem soyut hem de somut olarak ayrılığa delalet eder.

Yani şöyle sevmiş olduğunuz ve yakınınızda bulunan insanlardan uzaklaşarak uzak şehirlere gideceğinize ya da ilişkinizi keseceğinize işaret eder.

Rüyada Ayağının Kesilmesi Ne Demek?

Rüyada ayağın kesilmesi , genel olarak olumsuz bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin geçmiş dönemde yaşamış olduğu zor günleri tekrardan hatırlayacağına , iş ortamında çok gergin ve endişeli olacağına alamet eder.

Rüyada Kesik Bacaklı Birini Görmek

Rüyada kesik bacaklı birisini gördüyseniz , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman çevresinde yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardım edeceğine, zorluklarla mücadele edeceğine ve en sonunda karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile tanışıp sonrasında dünya evine gireceğine yorulur.

Rüyada Kesik Bacak Görmek Ne Demek?

Rüyada kesik bacak görmek , hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu bazı sorunlar hane içerisinde büyüyüp gerginlik yaratacağına, bu süreçte rüya sahibinin hem sakin hem de akılcı yaklaşımlarda bulunması gerekmektedir.

Öfke ve korku gibi hatalara yol açabilecek duyguları kesinlikle dizginlemesi gerekiyor.

Rüyada Ayak Görmek Ne Demek?

Rüyada ayak görmek , kişi için çok hayırlı bir rüyadır. Yani rüyayı gören kişinin karakteri hakkında bir müjde verir. Kişinin çok güzel ahlaklı birisi olduğuna , hayatında bulunan sıkıntılara artık son vereceğine ve hiçbir zaman harama göz dikmeyeceğine , helal yoldan kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada Ahududu Görmek

 

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

6 Yorum

  1. Rüyamda araç ile kaza yapan arac icinde bulinan 2 kişiden birinin ayağının koptuğunu gördüm ve bunu sonradan farketmesi çok üzücü oldu. Yorumlariniz için teşekkürler.

  2. Ruyam da annemin ayak bileginden kestim ama hastalik fazla ilerlemesin icin diye hatirliyorum annem mi baska bayanmi yuzunu goremedim ama his olarak annem neyse uyandiginda bana bakti ayagi kesik gordu ve bana bakti ve ben biraz aglar gibi yaptim ruya bu cevap gonderirseniz sevinirim

  3. Yolda yürürken küçük bir kızın ayak bileğinden kesilmiş bu rüyanın yorumu nedir?
    X532_682_78_97*

  4. Ruyada kesilmis bacak gordum sanki dayi kizimin ayagiydi sonra benim oldu agrini hiss etddim sonrada hayatini kaybetmis kaynanama para verdim aslinda kardesim para verdi bende verdim manasi nedir lutfen

  5. RÜYAMDA 2 AYAGIM BİLEKTEN YOK AMA YÜRÜYORUM DAHA SONRA TAKTIRACAGIM DİYORUM VE ÖYLE AYAKABILARIMLA KOŞUYORUM

  6. Rüyamda eski kız arkadaşımın babasıyla eve giderken birden bire tanıdığım birileri beni yere atıp bacagimin diz kapağının ortasında kesip kaçtılar ve daha sonra ambulans gelip beni almaya o anda bacağım vardı her iki ayağımın üzerinde kesik izleri vardı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu