Rüyada Baston Görmek

Yemek Tarifleri

Rüyada Baston Görmek, kuvvet, yardım ve münafık adam, gibi şeylere işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında bir bastona dayanarak sokakta yürüdüğünü görmek, rüya sahibi kişinin, kendisine yardım edecek sadık dostlarının bulunduğuna işaret eder.

• Rüyasında bastona dayanarak bir yerde dinlendiğini görmek, akrabalarının rüya sahibi kişiden bazı menfaatler beklediklerine işarettir şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında elindeki bastonun kırıldığını görmek, rüya sahibi kişinin, sevdiği akrabalarından birinin vefatına (öleceğine) işaret eder şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında kırılmış bir baston görmek, rüya sahibi kişinin, bir tehlike ve düşmanlıkla karşılaşacağına işarettir.

• Rüyasında bir dostunun kendisine bir baston verdiğini veya hediye ettiğini görmek, bu dostunun kendisine (rüya sahibine) önemli bir konuda yardım edeceğine işaret eder.

• Bazı yorumcular: Rüyasında baston görmek, rüya sahibi kişinin, günlük işlerinde kendisine yardım etmeleri için, etrafındaki kişilerden yardım isteyeceğine işarettir.

Bir kimse Rüyasında bastonunun uzadığını görse, bu rüya onun (rüya sahibi kişinin) muradına ereceğine, istek ve arzusuna kavuşacağına işarettir. Rüyasında bastonunun kısaldığını görmek, bunun tersiyle (tersiyle) yorumlanır.

Bir kimse Rüyasında elindeki bastonun kendisiyle konuştuğunu görse, bu onun, büyük hayır ve menfaate kavuşacağına işaret eder şeklinde yorumlanır.

Rüyasında elindeki bastonu ile bir taşa vurduğunu ve taştan su çıktığını görmek, bu rüyası onun, zengin olacağına, mal mülkünün artacağına ve rızkını, ailesinin geçimini kolayca kazanacağına işaret eder.

 

Rüyada Aktar Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu