Rüyada Akıl Hastası Görmek

Rüyada Akıl Hastası Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada akıl hastası görmek genel olarak birden fazla şekilde yorumlanmaktadır. Eğer rüyada tanımış olduğunuz kişiyi akıl hastası olarak gördüyseniz o zaman bu kişinin hayatına yardım sever , güzel ahlaklı ve iyi bir insanın gireceğine işaret eder.

Eğer akıl hastası olan bu kişi gerçekte tanımıyorsanız o zaman hem çevrenizde bulunan insanları hem de sizi korkutacak olan bazı üzücü olaylar yaşayacağınıza delalet eder. Bunun için bu süreçte çok dikkatli olmanızda fayda vardır.

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek

Rüyada akıl hastanesi görmek, bazen hamama işarettir. Çünkü hamam cinlerin ve şeytanların avret mahallerinin açıldığı ve görülmesi istenmeyen şeylerin ortaya çıktığı yerdir.

  • Bazen de rüyada görülen akıl hastanesi, okula işarettir.  Çünkü okullarda çocuklara şefkat ve merhametle yaklaşılır ve öğrenmeleri, okumaları gereken şeyler kendilerine
    ısrarla telkin edilir.
  • Bazen de akıl hastanesi görmek, oyun yerlerine, çocuk parklarına işarettir. Çünkü buralarda karmakarışık sesler, bir şeye yaramayan anlamsız sözler ve gürültüler ortaya çıkar.
  • Bazen de akıl hastanesi görmek, ayrılığa işarettir. Çoluk çocuğundan ayrılmaya ve malından zarar görmeye, malının elinden gitmesine işaretle yorumlanır.

Rüyada Akıl Hastanesi Görmek İhya

Rüyasında kendisini tımarhanede (akıl hastanesinde) gören kimsenin gördüğü bu rüyası, onun (rüyayı görenin) akil başlı kimselerle dostluk edeceğine işarettir.

Rüyada Delirmek Ne Demek?

Rüyada delirdiğinizi gördüyseniz , iş hayatınıza çok büyük önemler vereceğinize , başarılı birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından saygı göreceğinize yorulur.

İş hayatınızla ilgili vereceğiniz bu karar sayesinde işleriniz bir sekteye uğramayacak ve maddi durumunuz sıkıntıya girmeyecektir.

Rüyada akıl hastanesine yatmak genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Yakın zaman içerisinde alacağınız güzel bir haber sayesinde çok mutlu olacağınıza , yaşamış olduğunuz kötü olayların artık son bulacağına alamet eder.

Rüyada bir insanın delirdiğini gördüyseniz , gerçek yaşamdaki hayallerinize kavuşacağınıza , planlarınızı gerçekleştirmek için elinizden geleni yapacağınıza,

alacağınız yardımlardan dolayı bazı zorlu aşamaların altından kolayca çıkacağınıza delalet eder.

Rüyada Annenin Delirmesi

Rüyada annenizin delirdiğini gördüyseniz o zaman gerçek yaşam da fazla telaş yapmanıza gerek yok.

Çünkü bu görmüş olduğunuz rüya genellikle mesleki yaşamla ilgilidir.

İş hayatınızda çözmeniz gereken birkaç sorunla karşılaşacağınıza ve bu sorunları çözmek için çaba sarf edip en sonunda sorunların üstesinden gelip rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

Rüyada Akıl

Rüyada Akıl, Bir kimse rüyasında aklının insan şekline girerek “Ben senin aklınım” dediğini görse, bu onun (rüya sahibinin) büyük insanlarla dostluk kuracağına ve onlardan iyilik ve menfaat göreceğine işâret olarak yorumlanır.

  • Ünlü yorumcu Kirmânî, rüyasında aklını insan şekline girmiş olarak gören kimse, itibar sahibi ve makam sahibi olur şeklinde yorumlanır.
  • Yüce peygamberimiz (A.S.), akıl görme rüyası dünyalığa, dünya kısmetine, ruh görme rüyası da ahiret kısmeti ile yorumlamıştır.

Rüyada Akıl Danışmak

Rüyada Akıl Danışmak, rüyasında bir iş konusunda başka birine akıl danıştığını görmek, yapacağı bir işi hakkında bazı kuşkuları olduğuna işarettir. Rüyasında başka birinin gelip kendisinden akıl danıştığını görmek, o kimsenin onun (rüyayı görenin) hakkında bir kötülük düşündüğüne işarettir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Akılsızca Hareket Etmek

Rüyada Akılsızca Hareket Etmek, rüyasında akılsızca bir harekette bulunduğunu görmek, bilgisizce yanlış bir harekette bulunduğuna işarettir. Bu rüyayı gören işlerinde yapacağı bilgisizce hareketinden zarar göreceğine işaret eder.

  • rüyasında halkın akılsızca ve yanlış hareket ettiğini gören kimse, dinine zarar verir, dinî ölçüleri bozulur. rüyasında dininin bozulduğunu gören kimse ise, halkın aleyhinde akılsızca zararlı bir harekette bulunur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Hoca Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu