Rüyada Sütlaç Görmek Yapmak Ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sütlaç görmek, büyük bir mutluluk yaşayacak ve huzura kavuşacaksınız demektir. Rüya sahibinin herkes tarafından imrenilecek kadar güzel bir hayatı olacaktır. Rüyada sütlaç görmek, ahlakı ve duruşu ile güzel, efendi, anlayışlı, dürüst, terbiyeli, şerefli, çalışkan bir kişi ile tabir olunur. Bu kişi çalışkan olması sayesinde yüklü para kazanacaktır.

Rüyada Sütlaç Yemek

Rüya sahibinin işlerinden istediği verimi alacağına ve kazanç, kısmet kapılarının ardına kadar açılmasına işaret eder. Sütlaç yemek, şansın ve talihinin açık olmasına işaret eder.

Rüyada Sütlaç Yapmak

Rüyada sütlaç yapmak, birden fazla kişinin bir iş kurmasına, elde edilen gelirin, eşit şekilde paylaşılmasına işaret eder.

Rüyada Sütlaç Dağıtmak

Rüya sahibinin hiç karşılık beklemeden, içinden gelerek ve Allah rızası için yapmış olduğu yardıma işaret eder. Kişi bu yardımı yapmak için yüklü para ödeyecektir fakat hiç pişman olmayacaktır.

Rüyada Sütlaç Almak

Rüyada sütlaç alan kişi bazen nerede ve ne konuştuğunu bilmediğinden başının ağrıması ile tabir edilir. Bu durum rüya sahibi için büyük bir zayıflıktır.

Rüyada Sütlaç Dökmek

Rüyasında sütlaç döktüğünü gören kimse hiç farkında olmadan, hiçbir kasıt olmadan bir kimseye zarar verecektir ya da kötülük yapacaktır. Bu zarar planlamadan ve bilmeden olacağı için kişinin üzülmesine neden olacaktır.

Rüyada Fırın Sütlaç Görmek

Rüyasında fırın sütlaç görmek zenginliktir, rüyayı gören kişi hiç aklında olmadığı halde kendini birden bire çok karlı bir ,işin içinde bulur ve çok iyi kazançlar elde eder.

Rüyada Tesbih Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

6 Yorum

  1. Rűyamda sütlac yapiyorum. Ama șeker koymayi unutmusum sonradan șeker ilave ediyorum karîstırmaya basliyorum. Ve sonra sütlacı karistirdikca yere döküyorum.

  2. Selamun aleyküm. Rüyamda bir markette yöneticiyim. Akşam vakti iş çıkışı 4-5 adam görüyorum marketin önünde ve onları izliyorum. Ellerinde silah vardı. Sonrasında yanıma bir polis yaklaştı ve beni uzaklaştırdı aradan 2 dk geçti polisi uyardım orada soygun gerçekleşecek diye. Döndük ve döndüğümüzde soygun gerçekleşmişti ve market tamamen kapanmıştı. Telefonumu markette unuttuğum için kimseye haber edemedim ve eve geçtim buzdolabını açtım. buzdolabında çok fazla sütlaç ve pirinç gördüm ardından tanımadığım bir kişi yanıma geldi ve dolaptan bir tane büyük bir kase sütlaç çıkardım, tezgaha koydum, tezgah ve sütlaç soğuktu. Sonra tezgahta duran sütlaç soğukta fokur fokur kaynamaya başladı ama hala soğuk olduğunu biliyorum. Sonra diğer kişiyle yer sofrasında yemeye başladık. Sonra bir anda yolda arabalar gördüm yol bozuktu ve birbirlerine çarpa çarpa ilerliyorduk. En sonunda çok fazla kum ve çakıl olan inşaat yapılan bir yere geldik başka bir adamla. Sonra tanıdığım bir abiyle karşılaştık sonra ona sordum yapılacak iş var mı eleman lazım mı diye? Yok elemanı sayıyla alıyorlar dedi. Sonra arka tarafta bir adam belini açmış 2 adama onun dövmesini boyuyordu onu gördüm ve uyandım. Şimdiden teşekkür ediyorum hayırlı geceler..

  3. Ŕüyada gerçekte ölmüş ablamın bana ve diyer ablama bir tencere sütlaç veriyordu tamiri yapılan bir evdeydik

  4. Rüyamda kase içinde sütlaç gördüm uyandığımda da sütlaç sütlaç diye söyledim kalktım bütün mutfağı aradım sanki varmışta yicekmişim gibi tabiki yoktu yapmamıştım yattım uyudum sonra

  5. Rüyamda rahmetli annemi gördüm ve gönlümden sütlac yapmak geldi tadi da cok güzeldi dagtim kardeslerime yegenlerime birde baktim bitmis hemen ve hemen dört litre sütle yeniden sütlac yapmaya kalkisdim tadi damagimda kaldi ne anlama geliyor

  6. Güzel teşekkür ederim yorumladiginiz için çok iyi ve açık bir şekilde açıklanmış

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu