Rüyada Sütlaç Görmek Yapmak Ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada sütlaç görmek, büyük bir mutluluk yaşayacak ve huzura kavuşacaksınız demektir. Rüya sahibinin herkes tarafından imrenilecek kadar güzel bir hayatı olacaktır. Rüyada sütlaç görmek, ahlakı ve duruşu ile güzel, efendi, anlayışlı, dürüst, terbiyeli, şerefli, çalışkan bir kişi ile tabir olunur. Bu kişi çalışkan olması sayesinde yüklü para kazanacaktır.

Rüyada Sütlaç Yemek

Rüya sahibinin işlerinden istediği verimi alacağına ve kazanç, kısmet kapılarının ardına kadar açılmasına işaret eder. Sütlaç yemek, şansın ve talihinin açık olmasına işaret eder.

Rüyada Sütlaç Yapmak

Rüyada sütlaç yapmak, birden fazla kişinin bir iş kurmasına, elde edilen gelirin, eşit şekilde paylaşılmasına işaret eder.

Rüyada Sütlaç Dağıtmak

Rüya sahibinin hiç karşılık beklemeden, içinden gelerek ve Allah rızası için yapmış olduğu yardıma işaret eder. Kişi bu yardımı yapmak için yüklü para ödeyecektir fakat hiç pişman olmayacaktır.

Rüyada Sütlaç Almak

Rüyada sütlaç alan kişi bazen nerede ve ne konuştuğunu bilmediğinden başının ağrıması ile tabir edilir. Bu durum rüya sahibi için büyük bir zayıflıktır.

Rüyada Sütlaç Dökmek

Rüyasında sütlaç döktüğünü gören kimse hiç farkında olmadan, hiçbir kasıt olmadan bir kimseye zarar verecektir ya da kötülük yapacaktır. Bu zarar planlamadan ve bilmeden olacağı için kişinin üzülmesine neden olacaktır.

Rüyada Fırın Sütlaç Görmek

Rüyasında fırın sütlaç görmek zenginliktir, rüyayı gören kişi hiç aklında olmadığı halde kendini birden bire çok karlı bir ,işin içinde bulur ve çok iyi kazançlar elde eder.

6 Comments

  1. Gülçin 20 Haziran 2017
  2. Gülsen 19 Temmuz 2017
  3. Samyeli 17 Kasım 2017
  4. Anonim 15 Mart 2018
  5. Karışık 24 Haziran 2018
  6. Ilknur 28 Temmuz 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!