Rüyada Ajan Görmek

Rüyada Ajan Görmek, Rüyasında bir başkasının ajanlık (casusluk) yaptığını veya suçlanıp tutuklandığını görmek, başkalarının sırlarına ve gizli yanlarına vâkıf olacağına işarettir. Casusluk (ajanlık) yapan biriyle dost olduğunu görmek, aile içinde rüya sahibine ihanet eden birinin bulunduğuna işarettir.

Rüyada Casus Görmek

Rüyada casus görmek, kıskançlık ve çekememezliğe işaretle yorumlanır. Bir kimse rüyasında kendisinin herhangi birinin hesabına casusluk yaptığını görse, bu onun (rüya sahibinin) kendisini kıskanan (çekemeyen) insanlardan bıkıp kaçacağına hatta onları görmemek için meslek veya yerini bile değiştirebileceğine işaretle yorumlanır.

Rüyasında casus görmek, rüyayı gören kişinin birisinden veya binlerinden kötülük veya zarar göreceğine işarettir.

Rüyada bir devlet adına casusluk yapan biriyle karşılaştığını görmek, rüya sâhibi kim olursa olsun, kendisini kıskanan kişiler olduğuna işarettir. Rüyayı gören esnaflık, ticaret yapan biri ise ticaret çevresinde, ev hanımı ise evinde veya mahallesinde, memur ise dairesinde, öğrenci ise, okulunda kendisini çekemeyen kişilerin bulunduğuna işarettir.

Rüyada Ajan Olmak

Rüyada Ajan Olmak, Rüyasında kendisinin bir ajan olarak çalıştığını görmek, gizli ve kapalı işlerinin açığa çıkacağına işarettir.

 

Rüyada Altın Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu