Rüyada Ahireti Görmek

Rüyada ahireti görmek, çok hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin gerçek yaşam da çekmiş olduğu sıkıntılardan yakın zaman içerisinde kurtulacağına , hem maddi hem de manevi olarak rahata kavuşacağına, iş konusunda çok başarılı olacağına , hayallerinin gerçekleşeceğine ve koymuş olduğu hedeflere ulaşabilmek için büyük çaba sarf edeceğine ve en sonunda ulaşacağına yorulur.

Bunun yanı sıra hayatında her zaman hayırlar işleyeceğine , bol bol sevaplar kazanacağı işler yapacağına ve bu işlerin olumlu olacağına delalet eder.

Rüyada kendisini ölmüş ve ahirette bulunduğunu ve günahlarından dolayı hesap verdiğini görmek, rüya sahibi kimsenin ecelinin yaklaştığına ve tövbe etmesi gerektiğine işaret olarak yorumlanır.

  • Yine rüyasında ahiret alemini görmek, rüyayı gören için ve ailesi için de iyiye yorulur.

Rüyada Ahiret Hayatı Görmek

Rüyada ahiret hayatı görmek , gerçek yaşam da büyük başarılara imza atacağınıza , bu başarılar sayesinde akrabalarınız , aileniz ve arkadaşlarınız tarafından çok imrenilen birisi olacağınıza ve herkes tarafından takdir göreceğinize alamet eder.

Rüyada Ahiret Alemini Görmek

Rüyada ahiret alemini gördüyseniz , geçmiş zamanda yaşamış olduğunuz başarısızlıkların ve sıkıntıların artık son bulacağına,

kapalı olan şans kapılarının tekrardan açılacağına , geçmiş zamana bir sünger çekip yeni bir sayfa açıp hayatınıza o şekilde başlayacağınıza,

işlerinizde çok başarılı olup yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , sağlık sorununuz varsa kısa süre içerisinde şifa bulup iyileşeceğinize işaret eder.

Size karşı kötülük yapmak isteyen insanlardan uzak duracağınıza ve bundan sonra arkadaşlarınızı çok iyi seçeceğinize delalet eder.

 

Rüyada Altın Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu