Rüyada Ağrı Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları

Rüyada Ağrı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağrı görmek ve rüyada ağrı çektiğini görmek, rüya görenler tarafından sorulmaktadır. Bu rüya, çok farklı anlamlar taşımaktadır. Rüya sahibinin hem mutlu olacağına hem de huzursuz olacağına işarettir. Aynı zamanda iş ve eğitim hayatında yükseliş olarak da yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular, az önce bahsettiğimiz gibi yorumlamaktadır. Farklı yorumcular ise, kişinin zorlu bir sürece gireceğini ve bu süreçte psikolojik olarak savaş vereceğini işaret etmektedir. Bu sürecin sonunda rüya sahibi, maddi ve manevi olarak hayal ettiği hayata kavuşacaktır, sürecin ne kadar süreceği ise kesinlikle belli değildir. Rüyada ağrı görmek ne anlama gelir sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Rüyada Ağrı Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada ağrı ile ilgili görülen rüyalar değişik şekilde yorumlanmıştır. Rüyada bir yerlerinin ağrıdığını hissetmek, genellikle pişman olmaya ve pişman olunacağı ile yorumlanır.

• Rüyamda boynunun ağrıdığını görmek, rüyayı görenin kararsızlığını ve ne yapacağını bilmemesiyle şaşkınlığa işarettir. Bazı tabircilere göre, boyun ağrısı, rüyayı görenin, bir emanete ihanet edeceğine veya Allah tarafından kendisine bir ceza geleceğine işaretle tabir olunur.

• Rüyada omuzunun ağrıdığını görmek, rüyayı gören için kötü ve haram kazanca ve yaptığı işin kötülüğüne işarettir.

• Rüyada kalbinin ağrıdığını görmek, rüyayı görenin itikadının bozukluğuna işaret ile yorumlanır.

• Rüyamda ciğerlerinin ağrıdığını görmek, rüya sahibinin çocuklarına karşı kötü davrandığına işarettir.

• Rüyada şiddetli bir dalak ağrısı çektiğini görmek, rüya sahibinin ölümünden korkulur şeklinde yorumlanır.

• Rüyada akciğeri ağrıdığını görmek, rüyayı görenin ölümü-nün yaklaştığına işarettir.

• Rüyada sırtının ağrıdığını görmek, rüyayı görenin kardeşinin ölümüne işarettir.

Rüyada Karın Ağrısı Görmek

Rüyada karın ağrısı görmek, kişinin daha önce yaptığı bir şeyden veya ilerleyen zamanlarda yapacağı bir şeyden kaynaklı olarak sorun yaşayacağını işaret eder. Rüya sahibi, bu sorunları çözemeyecek ve ailesine yansıtacaktır. Bu neden ile rüya sahibi, daha önce verdiği kararları gözden geçirmeli, ilerleyen zamanlarda kendini sıkıntıya sokacak kararlar almamaya dikkat etmelidir.

• Rüyada karın ağrısı çektiğini görmek, rüyayı gören kimsenin ailesine (hanımına) karşı kötü davrandığına işarettir.

Rüyada Baş Ağrısı Görmek

Bazı yorumcular, günahlardan dolayı pişmanlık duyulacağı şeklinde yorumlar. Rüyada baş ağrısı görmek, kişinin bazı sorunlardan dolayı kısa ya da uzun süreli yakınacağını işaret eder. Bu süreçten sonra rüya sahibi, manevi olarak daha iyi bir hal alacaktır ve hatalarından ders çıkaracaktır.

Rüyada Diş Ağrısı Çekmek

Rüyada diş ağrısı çekmek, kişinin sözleri ile sınavı olarak yorumlanmaktadır. Rüya sahibi, daha önce söylediği veya yakın zamanda söyleyeceği bir sözden dolayı sıkıntı çekecektir. Bu sözün rüya sahibine nasıl bir problem getireceği ise, bilinmemektedir. Bazı yorumcular ise, aile ile bağların kuvvetleneceğini ve mutlu bir aile ortamı oluşacağını söylerler. Rüya sahibi, karşı konuşurken daha dikkatli olmalıdır.

Rüyada Beden Ağrısı Görmek

Rüyada beden ağrısı görmek, değişik şekillerde tabir olunur, türlü şekillerde yorumlanır demişlerdir. Çünkü beden pekçok azanın (organın) bulunduğu bir isimdir. Her azanın (organların) her uzvun (organın) kendisine göre yorumları vardır. Baş vücuttan bir uzuv (organ) ’dır yorumu farklıdır. Bel bir uzuvdur, yorum farklıdır, göz, kulak,
göğüs, kalp tek tek uzuvlardır.

• Bir bayanın rüyada beden ağrısı duyduğunu, beden ağrıları hissettiğini görmesi, onun doğum sancısı çektiğine veya doğum ağrısı çekeceğine işaret eder demişlerdir.

 

Rüyada Diş Çektirmek Rüya Tabirleri Yazımıza göz atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu