Rüyada Ağlayan Birini Görmek Ne Demektir?

Rüyada ağlayan birini görmek, mutluluğa işaret eder.

Rüya sahibinin hayatına olumlu ve güzel şeyler olacağına, sıkıntıların son bulacağına, maddi kazancının artacağına, hayatının istediği bir şekilde devam edeceğine rivayet edilir.

Rüyada birinin ağladığını görmek, kahkahalarla gülmeye, rahatlamaya sıkıntılardan kurtulup güzel günler geçirileceğine rivayet edilir.

Rüyada Bir Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin o arkadaşının hoşuna gidecek ve kendisini mutlu edecek haberler alacağına, neşeye ve huzura kavuşacağına, iş sahibi olup borçlarından kurulacağına ve gelecek planlarını hayata geçirmek için fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, rüya sahibinin bahtının, talihinin açılacağı, kendisine hayırlı gelecek kimselerle tanışması ve başarı yollarının kendisine açılması gibi anlamlara gelir.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek, güzel işlere karşılık gelir. Rüyayı gören şahsın güzel haberler alacağına, yaşadığı sıkıntıları geride bırakacağına, yenileneceğine, yaşam enerjisine yeniden kavuşacağına dalalet eder.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağladığını gören kişi gerçek yaşamında mutluluktan gözyaşı dökecek kadar güzel haberler alacak ya da çok güzel şeyler yaşayacak demektir.

Rüyada Ağladıktan Sonra Gülmek

Rüyada ağladıktan sonra gülmek, şifa olarak yorumlanır. Rüyayı gören şahıs ağladığı kadar büyük ya da önemsiz bir hastalığa tutulur ve kısa süre sonra şifa bulur.

Rüyada Ağlamak

Rüyada Allah İçin Ağlamak

Rüyasında Allah’a olan sevgisinden ya da korkusundan dolayı ağlayan kimse, sürekli iyi bilinen güzel insanlardır. Rüyayı gören kişinin imanının derecesinin yükseleceğine, arınacağına, günahlardan sakınacağı şeklinde rivayet edilir.

Rüyada Gözyaşı Olmadan Ağlamak

Rüyada ağladığı halde gözyaşı dökmeyen kimse hayatında bazı sıkıntılar çeker. Bu rüya herhangi bir konuda sıkıntı çekileceğine aynı zamanda hayırlı görünen bazı olayların aslında şer içerdiği anlamına gelir.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Rüyada sessizce ağlamak iyiye güzele rivayet edilir. Çektiğiniz sıkıntı ve dertlerinizin son bulacağına ve bu sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınız şeklinde yorumlanır.

Rüyada Saçı Başı Yolup Bağırarak Ağlamak

Bu rüya genelde hayra yorulmaz. Kişinin toplum içinde sıkıntıya düşmesine ve dışlanmasına yorulan bu rüya aynı zamanda günah işlemesine ve doğru yoldan sapkınlığa düşmesine yorulur. Rüyayı gören kişi hatalarından dönmeyip günah işlemeye devam eder.

Rüyada Keman Çalmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

5 Yorum

  1. Ben rüyamda sesizce ağlarken ve sadece göz yaşım akarken çok samimi olmadığım arkadaşım görüyordu ve direk sus dedim (burdan sonrasını fazla hatırlamıyorum) sonra birden bie aaa ben sahura uyanmadım dedim

  2. Ruyamda sevdigim bir kadinin evine aldigi bakici cocuguna istedigi gibi davranmayarak kendisini uzdugunu ama mecbur oldugu icin birsey de diyemedigini ruyamda gordum daha sonra uzulerek agliyor bunun ne anlama geldigini ogrenmek istiyorum

  3. Ben 6 yaşındaki Komşu kızının tecavüze uğradığunı duydum ve annesiyle oturmuş ne yapacaklarını düşünüp üzülduklerini görüyorum sonra ezan sesi ile uyandım çok etkilendim

  4. Salam…yuxuda bir qizin goz yaslarini silirdim ve onu agladanda men idim yanimda atamda var idi qizi ise tanimirdim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu