Rüyada 3 Gözlü Birini Görmek Ne Demek

Rüyada 3 Gözlü Birini Görmek

Rüyada göz genel olarak dini anlam taşır. Fakat göz ile ilgili görülen rüyaları rüyanın diğer bölümlerini göz önünde bulundurarak yorumlamak gerekir.

Göz ile ilgili görülen rüyalarda gözün yapısı, tek ya da çift olması açık ya da kapalı olması gibi pek çok önemli nokta vardır. Bu nedenle göz rüyaları yorumlanırken dikkatli davranmak gerekir.

Rüyada 3 gözlü olduğunu görmek ya da bir kimsenin 3 göze sahip olduğunu görmek kimi zaman dini tecrübelerin artması ve kalp gözünün açılması ile yorumlanırken kimi yorumculara göre de olumsuz olarak değerlendirilmektedir.

Bu yorumculara göre oluşan üçüncü göz kişinin üzerinde etkisi büyük olan nazarın işareti olabilmekte ve kem gözleri işaret etmektedir.

Rüyada Kapalı Göz Gömek

Bir kimsenin gözünün kapalı olması bazı olayları görmezden geldiğini ifade etmektedir.

Bunun yanı sıra kapalı göz aynı zamanda kişinin kendisi hakkındaki bir takım olayları görmediğini ve büyük fırsatlar kaçırdığını ifade eder.

Eğer göz dini anlamda yorumlanıyor ise bu durumda kapalı göz kişinin günahlarının arttığına ve günah işlemeye devam edeceğine işaret etmektedir.

Gözü kapalı olan kimse dünya nimetlerine kendini kaptırmış ve nefsine hakim olamayan kimsedir.

Rüyada Güzel Göz Görmek

Rüyada güzel gözlere sahip olmak ya da güzel bir çift göz görmek hayırlı olarak yorumlanır.

Güzel göz aynı zamanda sevincin de habercisidir. Bu nedenle rüyada görülen güzel gözün hayırlı anlamlar taşıdığını bilmek gerekir.

Buna karşı rüyada çirkin gözler görmek ve korkutucu gözlere sahip olmak nazara ve kötü sözlere işaret eder.

Rüyada Şaşı Göz Görmek

Rüyada şaşı gözlere sahip olan kimse üçkağıtçı biri ile karşılaşır. Buna göre rüya sahibinin başına hırsızlık gibi kötü bir olay gelebilir.

  Rüyada 9 (dokuz) rakamı

Rüyada sağ gözün belirgin bir şekilde hatırlanması erkek çocuğa işarettir. Sol göz ise kız çocuğunun habercisidir.

11 yorum

11 thoughts on “Rüyada 3 Gözlü Birini Görmek Ne Demek

 1. Rüyamda 3yaslarında 3gözlü kız cocugu gördüm ve aynı annenin kucagında bebek 2gözlü ve gözleri cok güzeldi aynı yerde badana yapan birini gördüm cocuklarınızın gözleri cok güzel dedim kadın alaylı bi şekilde heee cok güzel dedi bu rüyanın anlamını merak ettim

 2. Rüyamda sevdiğim çocuk ve ailesi bizim evdeydi. ev oldukça kalabalıktı. Ben duşa giriyodum ve banyoda duşa kabinin içinde siyah saçlı kısa boylu elleri kabinin üstünde bana bakan bir cin görüyordum. Sonra korkup içeri geçiyordum. Annem ve teyzeme anlatıyodum bana inanmıyolardı. Aynaya bakınca saçlarımın sırtıma kadar uzadığını gördüm. Annemde bunu görünce şaşırıyodu. Sonda aynadan saçlarıma bakarken saçlarımı topluyordum ve sol gözümün yanında bir tane daha göz ve kaş olduğunu görüyordum. Bunu annem ve teyzemde görüyordu ama kimseye söyleme gösterme diyorlardı. Böyle bir rüya gördüm. Bu beni çok etkiledi yardımcı olursanız sevinirim.

 3. Rüyamda normal dogum yaptım doğum esnasından çok dua ediyordum sonra bir Kiz cocugum dünyaya Geldı ve 3 gözü vardı

 4. Rüyamda ucgözlü insanlar gordum ve
  Çok insanlardı nedir tepsi içinde börek pişirilen ben onu alıp gelirken kayboldu biri aldı bulamadım çok var ama benim deyip almadım nedir bunlar

 5. Rüyamda sag gözüm biraz yana kaydı oradaki boşlukta bir şişlik belirdi daha sonra alnımda renkli bir üçüncü göz oluştu güzel bir gözdü içimden benim gözlerim renkli degil bu göz renkli diye düşündüm garip ve etkileyici bir rüyaydı

 6. Rüyamda 3 gözlü yüz gördüm. Yüzün ortasındaki göz kapalıydı, sonra açıldı ve bana doğru baktı.

 7. Rüyamda bir erkek çocuk doğurdum emzirdikten Sora bir bakıyorum sağ gözünün altından bir göz daha çıkıyor korkuyorum rahmetli babam yanımda korkma kızım diyor kucağımda bir bakıyorum kusuyor babam ölür bu kızım diyor pencereden bakıyorum Arapça yazılı sıra sıra arabalar dizili kalabalık bir yerdeyim orada uyandım bu rüyanın yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler

 8. Rüyamda bir erkek çocuk doğurdum emzirdikten Sora bir bakıyorum sağ gözünün altından bir göz daha çıkıyor korkuyorum rahmetli babam yanımda korkma kızım diyor kucağımda bir bakıyorum kusuyor babam ölür bu kızım diyor pencereden bakıyorum Arapça yazılı sıra sıra arabalar dizili kalabalık bir yerdeyim orada uyandım bu rüyanın yorumlarsaniz sevinirim şimdiden teşekkürler

 9. Ruyada su altında bi mekanda ama içine hic su girmeyen bi mekanda bir odada insanlardanım aralarında anladığım kadarıyla ya buyu yada imamlıklamurasan biririsi vardı ve 3 gozluydu her gezude farklı biçimlerdeydi ve bu adam bana işinde bir anahtarın arka yuzunden kırılmış bir parca metal ve bir hapla beraber abdest almamı ve onun yerini alacaksan bunları su ile yurtmamı soyledi ben olmaz deyince hata yapmışım demek deni severek dedi ve vazgeçerken ben kabul ettim abdest almaya giderken yanlıs kapıdan gectim ve su altına cıkan kapıdan gecerek ruyamı bitirdim acaba bunun anlamı nedir????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.