Rüyada Zeytin Toplamak Ne Anlama Gelir

Rüyada Zeytin Görmek

Rüyada zeytin toplamak kişinin güzel bir hayat geçireceğine ve zenginliğe tabir olunur. Rüyasında zeytin toplayan kişinin borçları biter ve malları artar. Rüyada görülen zeytin fedakârlık ve çabaların karşılığının olacağını ve bu karşılıktan faydalanmaya işarettir.

Rüyada Zeytin Yemek

Kişi rüyasında siyah zeytin yiyorsa üzüntü verici ve acı bir haber alacağına işarettir. Yediği zeytin yeşil ise getirisi yüksek olan, çıkarlarına uygun bir işe ortak olup kazancı artar.

Rüyasında yeşil zeytini ekmek ile yediğini görmek ise zengin bir eşe, büyük bir aşka ve bereketli şanslı bir işe rivayet eder. Zeytin sarı ise eline geçen mal ve paraları tutamayıp, kaybedeceğine tabir olunur.

Rüyada Siyah ve Yeşil Zeytin Görmek

Rüyada zeytin gören kişi para sıkıntısı çekmez. Rüyasında zeytin gören bir kişinin huzurlu bir hayatı olur.

Para dışında menkul alacağına da işarettir. Rüyada zeytin ağacı gören kişi çok büyük bir kısmete sahip olur.

Yeşil zeytin gören kişi zorluk çekmez ve emeklerinin karşılığını alır. Rüyada görülen zeytin saygın ve ilim sahibi bir kimse olacağına, iyi makamda çalışacak kişi olacağına, evlatlarının hayırlı olacağına ve ailesinin de kısmetli olacağına tabir edilir.

Rüyada Zeytin Ağacı Görmek

Rüyasında zeytin ağacı gören bir kimsenin mal, mülk, varlık konularında zengini bir hale gelir.

Bahtı açık ve kısmetli bir kişi olur. Ağaçtan siyah zeytin topladığını gören kişi bundan sonraki yaşamının ferah ve zenginlik içinde, sıkıntılardan uzak ve huzurlu bir hayat süreceğine tabir edilir.

Ağaçtan yeşil zeytin toplamak rüyayı gören kişi bekâr ise evleneceğine işaret eder. Ağaçtan zeytin toplamak kişinin büyük bir gelire sahip olacağı anlamına gelir. Aynı zamanda gönül ilişkilerinde de şansı açılacağına tabir edilir.

  Rüyada Birini Ziyarete Gitmek
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.