Rüyada savaş görmek savaşmak ve savaşa gitmek ne demek?

Rüyada savaş görmek , gerçek yaşam da bir takım insanlarla tartışacağınıza yorulur. Fakat bu tartışmada haklı olan taraf siz olacaksınız.

Rüyada savaştığını görmek ne anlama gelir?

Rüyada savaştığınızı gördüyseniz , hem sağlıklı hem de uzun ömürlü olacağınıza , yaşamınızı güzelleştirmek için büyük çaba sarf edeceğinize , en sonunda muradınıza ereceğinize işaret eder.

Rüyada Allah rızası için savaşmak

Rüyada Allah rızası için savaştığınızı gördüyseniz , hem aile hem de kendi hayatınızın düzene gireceğine , rızkınızın geniş olacağına , malınızın artacağına , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada savaşa gitmek ne anlama gelir?

Rüyada savaşa gittiğinizi gördüyseniz , geçim darlığı çekiyorsanız ondan kurtulacağınıza , rızkınızın geniş olacağına ve kazancınızın artacağına alamet eder.

Rüyada düşman ile savaşmak

Rüyada düşman ile savaştığınızı gördüyseniz , gerçek yaşam da hem anneye hem de babaya yardım edeceğinize , eşinize çok bağlı olacağınıza delalet eder.

Rüyada silahlanmak

Rüyada silahlanmak rüyayı gören kişinin önüne çıkacak olan her türlü engelleri aşacağına yorulur.

Rüyada süngü görmek

Rüyada süngü görmek , eğer gerçek yaşam da evli ve çocuklarınız varsa o zaman çocuklarınızdan hayır göreceğinize alamet eder.

Rüyada kalkan görmek ne demek?

Rüyada kalkan gördüyseniz , başınıza gelen bir olaydan kurtulup feraha kavuşacağınıza yani kurtuluşa ereceğinize işaret eder.

  Rüyada Sigara İçen Bir erkek yada kadın Görmek Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.