Rüya TabirleriŞ Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Şalgam Görmek

Rüyada şalgam görmek , rüyayı gören kişinin gelirinin her zaman yüksek olacağına , maddi anlamda güçleneceğine , manevi anlamda ise kötü durumda olacağına yorulur.

Rüya sahibi çok yakın zaman içerisinde moral bozan ve aynı zaman da neşe kaçıran bir haber alarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine , hayatına bazı sorunların gireceğine ve bu sorunların içerisinden çıkmak için büyük çaba sarf edeceğine alamet eder.

Rüyada Şalgam Suyu İçmek Ne Demek?

Rüyada şalgam suyu içtiğinizi gördüyseniz , olumsuz olaylar yaşayacağınıza , iyi giden iş hayatınızın bir anda bozulacağına , keyfinizin , rahatınızın ve zenginliğinizin kaybolacağına , çevrenizde bulunan insanlar ile iletişiminizin kopacağına işaret eder.

Rüyada Şalgam Yemek

Rüyada şalgam yediğinizi gördüyseniz , şerli olan durumların ortaya çıkacağına yorulur. Rüya sahibi büyük sıkıntılar içerisinde gireceğine , fırtınalı , zor ve aynı zaman da kötü günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Pancar Turşusu Görmek

Rüyada pancar turşusu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde gelirinizin artacağına , iyi şartlarda yaşayacağınıza ve işlerinizi büyütüp yüksek gelirde kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada Pancar Turşusu Yemek

Rüyada pancar turşusu yemek , genel olarak kısmet ile sonuçlanır.

Kişinin zengin olacağına , harcamış olduğu paranın daha fazlasını kazanacağına ve bolluk içerisinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Pamuk Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu