Rüyada Şalgam Görmek

Rüyada şalgam görmek, rüyayı gören kişinin gelirinin her zaman yüksek olacağına , maddi anlamda güçleneceğine , manevi anlamda ise kötü durumda olacağına yorulur.

Rüya sahibi çok yakın zaman içerisinde moral bozan ve aynı zaman da neşe kaçıran bir haber alarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine , hayatına bazı sorunların gireceğine ve bu sorunların içerisinden çıkmak için büyük çaba sarf edeceğine alamet eder.

Rüyada Şalgam Görmek İhya

Rüyada şalgam görmek, üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada Şalgam Görmek İbn-i Şirin’in yorumu:

Rüyasında şalgam gören kimse, üzüntü ve kedere düşer, sorun çeker biçiminde deyim
olunmuştur.

• Rüyada şalgam görmek, şiddetli bir sıkıntıya uğrayacağınıza işaretle deyim olunur.

• Bir kimse elinde şalgam bulunduğunu görse ve onun yediğini de görmüş şayet, daha büyük bir sorun ve darlığa düşer, biçiminde deyim olunur.

Rüyada Şalgam Suyu İçmek Ne Demek?

Rüyada şalgam suyu içtiğinizi gördüyseniz , olumsuz olaylar yaşayacağınıza , iyi giden iş hayatınızın bir anda bozulacağına , keyfinizin , rahatınızın ve zenginliğinizin kaybolacağına , çevrenizde bulunan insanlar ile iletişiminizin kopacağına işaret eder.

Rüyada Şalgam Yemek

Rüyada şalgam yediğinizi gördüyseniz , şerli olan durumların ortaya çıkacağına yorulur. Rüya sahibi büyük sıkıntılar içerisinde gireceğine , fırtınalı , zor ve aynı zaman da kötü günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Pancar Turşusu Görmek

Rüyada pancar turşusu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde gelirinizin artacağına , iyi şartlarda yaşayacağınıza ve işlerinizi büyütüp yüksek gelirde kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada Pancar Turşusu Yemek

Rüyada pancar turşusu yemek , genel olarak kısmet ile sonuçlanır.

Kişinin zengin olacağına , harcamış olduğu paranın daha fazlasını kazanacağına ve bolluk içerisinde bir hayat süreceğine işaret eder.

Rüyada Pamuk Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu