Rüyada Saç Kesmek Nedir? Tabiri

Rüyada Saç Kesmek

Rüyada saç kesilmesi genel olarak uzun ömürlü ve mal sahibi olmaya delalet etmektedir. Hayırlı bir rüyadır ve rüyayı görenin ömrünün hayırlarla geçeceğine ve uzun olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Uzun Saçların Kısa Kesilmesi

Rüyada uzun olan saçların kısa olarak kesilmesi kısa bir zaman içerisinde alınacak olan iyi haberlere, sevineceğimiz şeyler duymaya, bize maddi ve manevi yükü bulunan insanlardan uzaklaşmaya ve maddi olarak refaha kavuşmaya, rüyayı gören kadın ise nefsine hakim olması gerektiğine, yaşlı bir adama ve yaşlı adamla yapılacak hoş sohbete ve güzel zaman geçirmeye delalet etmektedir.

Rüyada Saçların Tamamen Kesilmesi Ve Kel Kalmak

Rüyada saçlarımızın tamamının kesildiğini ve neredeyse kel kaldığımızı görmek keder, gam ve üzüntü olarak yorumlanmaktadır.

Aynı zamanda üzüntüye düşmeye ve kötü zamanların yaklaşmakta olduğuna fakat sonrasında sabırlı olmamız gerektiğine gam ve kederin bir süre sonra hayatımızdan gideceğine rivayet eder.

Saçlarımızın kesildikten sonra biranda tekrar uzadığını görmek ise devlet kapısından gelecek güzel haberlere ve şeref ve izzete delalettir.

Rüyaya olumsuz bir şekilde bakacak olursak bazı yorumculara göre ise rüyada saç kesmek düşmana ve yakın zamanda düşmanlığını gösterecek olan bir yabancıya, fena huylu ve kötü kalpli bir yönetici ya da amir tarafından bir kötülük görmeye ve yaşanacak olan sıkıntıya, dost gibi görünen bir düşman tarafından kısa bir dönem içerisinde zarara uğrayacağımıza delalet etmektedir.

  Rüyada sigara görmek ne demektir? Neye İşaret eder?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.