Rüyada Mukabele Görmek Kuran Okumak Ne Anlama Gelir?

Rüyada mukabele görmek , genel olarak hem iyiye hem de hayra yorumlanmaktadır. Çok uzun zamandan beri emek vererek çalışmış olduğunuz şeylere en sonunda kavuşacağınıza , alamadığınız bir işi en sonunda alacağınıza ve herkesin yüzünü bu sayede güldüreceğinize işaret eder.

Bunun yanı sıra maddi olarak kazancınızın artacağına , iş hayatınızda çok başarılı olduğunuzdan dolayı mevki olarak yükseleceğinize , adınızı her yere duyuracağınıza, başarılarınızdan dolayı ün yaparak adınız kulaktan kulağa yayılacağına , sağlık sorunlarınız varsa en kısa zaman içerisinde şifa bulacağınıza ve huzurlu bir hayata kavuşacağınıza delalet eder.

Gerçek yaşam da bekarsanız karşınıza çıkacak olan kısmetli birisi ile dünya evine girip çok mutlu olacağınıza , evliyseniz yakın zaman içerisinde evladınızın olacağına yorulur. Rüyada mukavele yapıldığını gördüyseniz , hayırlı işlere gireceğinize , maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğinize , yaşam kalitenizi arttıracağınıza alamet eder.

Bunun yanı sıra çabalarınızın karşılığını her zaman alacağınıza , en sonunda emellerinize ulaşacağınıza , yapmış olduğunuz işlerin meyvesini yiyeceğinize ve kurmuş olduğunuz hayallerin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada Kur’an Okumak

Rüyada kur’an okumak , Rüyayı gören kişinin her zaman Allah yolunda işler yapacağına , iş konusunda başarılar elde edeceğine , genellikle kısmetli olacağına , evli değilse evlenip çocuk sahibi olacağına işaret eder.

 

Rüyada İçli Köfte Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. ruyamda mukabele okunan yer ayarliyoduk.apartman komsum mukabrle olan bi yer gosterdi .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu