Rüyada Menekşe Görmek

Rüyada Menekşe Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada Menekşe Görmek, Menekşe çiçeğini rüyada görmek, birçok rüya tabircisine göre eğer rüya sahipleri kendilerine göre sıradan ve normal bir hayat yaşıyorlarsa, hayatları birdenbire çok güzel bir seviyeye gelecek, rüya sahipleri kendilerini her geçen gün daha da mutlu hissedeceklerdir. Bazı din alimleri, rüyasında menekşe görmüş kimselerin olmasını istedikleri her şeyi için çaba gösterdikleri taktirde ellerine gelecek oluşuna delalet edilmiştir. Ancak rüya sahipleri, hiçbir şey için çaba göstermeden hazır ellerine ulaşması talebinde iseler bu fikirden bir an önce kurtulmalılardır.

Rüyada Menekşe Görmek İhya

Rüyada menekşe görmek ihya, ömrünüzün uzayacağına, uzun bir hayat süreceğinize işarettir.

Rüyada Saksıda Menekşe Yaprağı Görmek

Saksıya dikilmiş menekşenin yapraklarını rüyada görmek, bazı din alimleri tarafından rüya sahiplerinin çok uzun yıllar boyunca çalışacak olmalarına ve bu çalışmaların sonucunda da büyük bir miraslarının olacağına yorumlanmıştır. Bu büyük miras sayesinde rüya sahipleri, hem çocuklarının hem de torunlarının hayatlarını kurtaracak bazı iş girişimlerinde bulunabilir. Kişiler girdikleri her işte daha da büyük başarılar yakalayacak ve daha büyük yankılar uyandıracaklardır.

Rüyada Afrika Menekşesi Görmek

Afrika menekşesinin rüyada görülmesi, birçok rüya tabircisine göre rüya sahiplerinin sessiz sedasız bir işten kendilerini kurtaracak olmalarına delalet edilmiştir. Bu iş, kişilerin kendi istekleriyle girmiş oldukları ya da biri tarafından zorlanarak yaptıkları bazı şeylerden ibaret olabilir. Özellikle bir işe kendi isteği ile gitmiş olan kimseler, bu işten ayrılırken kimseye duyurmamaya özen göstereceklerdir.

Rüyada Saksıya Menekşe Dikmek

Rüyada Saksıya Menekşe Dikmek

Bir saksıya menekşe diktiğini rüyada görmek, iki farklı şekilde yorumlanmıştır:

  • Eğer rüya sahipleri, tohumdan olan menekşeleri bir saksıya diktiklerini rüyalarında görmüşlerse, aileleri tarafından alacakları maddi bir destekle beraber kendi işlerini kuracaklardır.
  • Fide şeklinde bir menekşenin saksıya dikildiğini rüyada görmek, rüya sahiplerinin biri tarafından başlanmış ancak yarım bırakılmış bir işi üstleneceklerine yorumlanmıştır. Alacakları bu sorumluluk sayesinde rüya sahipleri uzun bir süre kendilerini meşgul edebileceklerdir.

Rüyada Menekşe Kökü Görmek

Menekşe çiçeğinin sadece kökünü rüyada görmek, rüya sahiplerinin birçok sorunun üstesinden gelecek kadar güçlü oluşuna delalet edilmiştir. Ancak rüyasında menekşe çiçeğinin kökünü görmüş kimseler, kendilerinde olan potansiyelin henüz farkında olmayabilirler. Bu durum karşısında hem rüya tabircileri hem de din alimleri, kişilerin sorun çözme yeteneklerinin çok gelişmiş olduğu yorumunda bulunmuş, bu sayede de kişilerin geleceklerinde zorlanmadan muhatap olacakları her sorunun üstesinden gelecekleri yorumu da eklenmiştir.

Rüyada Dağ Menekşesi Görmek

Açmış dağ menekşesinin rüyada görülmesi, birçok tabirci tarafından rüya sahiplerinin kendilerini üzeceğini düşündükleri bir haberi beklerken bu haber yerine kendilerini çok sevindirecek bir haber alışlarına delalet edilmiştir. Eğer rüya sahipleri, beklemeden aldıkları bu haber karşısında ne yapacaklarını şaşırıp kendilerine yakışmayan birtakım davranışlar sergilerlerse geleceklerinde bu davranışlarından çok pişman olabilirler. Bu nedenle de yaptıkları her şeyi kontrol etmeli, kendi planlarının dışında olabilecek şeyleri de önceden öngörmelilerdir.

Rüyada Pembe Menekşe Görmek

Rüyada çiçekleri pembe açmış menekşenin görülmesi, rüya alimlerine göre rüya sahiplerinin yakın zamanda alacakları bazı hayırlı haberlere delalet sayılmıştır. Bu hayırlı haberlerin birçoğu, rüya sahiplerinin maddi gelirleri ile ilgili olabilir. Kişilerin bu haberleri almaları, onları başka girişimlere de yönlendirebilir. Fakat esas olarak rüya sahiplerinin bu rüyayı görmüş olmaları, uzun vadede kendilerine kazandıracakları paraların çok hayırlı kısmet kapılarının açılmasına da önayak olacaklardır.

Rüyada Menekşe Koparmak

Rüyada Menekşe Koparmak

Dalındaki menekşeyi kopardığını rüyada görmek, rüya sahipleri için tartışma anlamında delalet edilmiştir. Rüyayı görmüş kişiler bu tartışmaları aileleri veya çok yakın arkadaşlarıyla yaşayabilirler. Ancak dikkatli olmaları hususunda uyarılmışlardır çünkü edilen bu kavgalarda eğer rüya sahipleri söylememeleri gereken şeyleri söylerlerse geleceklerinde çok büyük pişmanlıklar duyacaklardır ve bu pişmanlıklarını telafi edebilmek için uzunca bir süre çaba göstermeleri gerekecektir.

Rüyada Menekşe Koklamak

Rüyada menekşeyi kokladığını görmek, iki farklı şekilde delalet edilmiştir:

  • Eğer rüya sahipleri, saksıya dikilmiş bir menekşeyi kokladıklarını rüyalarında görmüşlerse yakınlarından biri tarafından sınırlandırılacaklardır. Bu sınırlandırma, tamamen rüya sahiplerini koruma amacıyla yapılacaktır ancak kişiler bu durumu yanlış anlayabilir ya da sınırlandırılmak istemeyebilirler.
  • Bir bahçe içinde olan menekşeleri kokladığını rüyada görmek, rüya sahiplerinin hayal güçlerinin çok gelişmiş oluşuna delalet edilmiştir. Bu sayede rüya sahipleri, birçok girişim ve iş fikri geliştirecek ve kendilerine en yüksek karı getirecek olanlardan birini icra edeceklerdir.

Rüyada Meme Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu