Rüyada Meme Görmek

Rüyada Meme Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada meme görmek, kadın göğsü görmek, rüya sahiplerinin cinsiyetlerine göre şöyle yorumlanmıştır:

  • Bu rüya, eğer bir erkek tarafından görülürse eşinin ya da varsa kızının başına gelecek bazı olaylara delalet sayılmıştır. Rüya sahipleri, yaşayacakları şaşırtıcı olayların sonrasında kızlarında veya eşlerinde bazı değişimler olduğunu fark edeceklerdir. Bu değişimlerden memnun kalmayan ve eski hallerine dönmeleri de mümkün olmayan kişiler, rüya sahiplerini her gün daha fazla rahatsız edecektir.
  • Eğer bir kadın rüyasında meme görürse, eşinin uygunsuz davranışlarından bazılarını yakalayacaktır. Bu uygunsuz davranışlar eşini aldatma ya da taciz benzeri hareketler olabilir. Kişilerin bu durumu kabul etmemesi sonucunda eşinden boşanabilir ya da eşinin yaptığı hataları telafi edebilmesi için çabalayabilirler.

Rüyada Meme Görmek Diyanet

Rüyada Meme Görmek Diyanet, rüyayı görenin zevcesine (hanımına) ve kız evladına işaretle tabir olunur.

Rüyada Erkeğin Memesinden Süt Gelmesi

Bir erkek, Rüyasında iki memesinde süt olduğunu görse, rüyayı gören bu kimse, eğer fakir ise, zengin olur veya olacağına ve ömrünün uzun olacağına işarettir, şeklinde tabir olunur. Ve aynı zamanda iki erkek kardeşinin de idarecisini ve bakımını ve geçimini üzerine alacağına da işarettir, denmiştir.

Rüyada Kız Memesi Görmek Ne Anlama Gelir?

Bir kızın göğüslerini rüyada görmek, birçok rüya alimine göre rüyayı görmüş kişilerin eşleri ile aralarının iyi oluşuna delalet edilmiştir. Eğer rüya sahiplerinin yaşamakta oldukları bazı ailevi sorunları mevcutsa, bu rüyayı görmelerinden sonra çözülecektir ve kişiler, aileleri ile beraber huzur içinde yaşayacaklardır. Ailesi ile ilişkileri gayet yolunda olan ancak kendi özel hayatı ile ilgili bazı sorunlar olduğunu hisseden rüya sahiplerinin rüyasında bir kızın memesini görmeleri, bu sorunlarla uzunca bir süre daha muhatap olacaklarına delalet sayılmıştır. Kişilerin özel hayatlarındaki sıkıntılarını çözebilmeleri için önce kendi karakterlerindeki bazı eksikleri kapatmalı ve yanlışları düzeltmeleri öğütlenmiştir.

Rüyada Birinin Memesini Görmek

Rüyada Birinin Memesini Görmek Ne Anlama Gelir?

Tanımadığın birinin göğüslerini rüyada görmek, rüyayı görmüş kimselerin içinde oldukları bir yarışı ya da rekabet durumunu kaybedeceklerine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, bu kaybedişlerinin ardından çok uzunca bir süre ne yapacaklarını şaşıracaklar ve kaybettikleri şeylerin gerçek olup olmadığını anlayabilmeleri için biraz zamana ihtiyaçları olacaktır. Bu zamanın geçmesinden sonra, rüya sahipleri kendilerine çok güzel dersler çıkaracaklardır ve bu dersler sayesinde bir daha ilgili konuda asla kayıp yaşamayacaklar, bu konuda da üzülmeyeceklerdir. İmamı Nablusi (r.a.)’ya göre rüyada herhangi birinin memelerini görmek, rüya sahiplerinin birçok insandan önce öğrendiği bazı ayıpları kapatacak oluşuna delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, kapattıkları bu ayıpları asla insanların yüzüne vurmayacaklardır ve bu huyları, gelecek zamanda durumun öğrenilmesinden sonra birçok kişi tarafından taktir edilecektir.

Rüyada Meme Ucu Görmek

Birinin göğüs uçlarını rüyada görmek, birçok din alimine göre rüya sahiplerinin yalnızca detaylarla ilgilenmesine delalet edilmiştir. Rüya sahipleri, başlarına gelen ya da kendi yaptıkları her şeyde çok fazla düşünüyor, düşündükçe de aslında dibe battığını fark etmiyor olabilirler. Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya, kişilerin hayatlarına yaşadıkları her olayın detaylarını baz alarak devam etmelerinin kendilerine hiçbir şekilde yaramayacağına, aksine uzun vadede daha fazla zarar vereceğine yorumlanmıştır. Bir kadın, eğer kendi göğüslerinin ucunu değil başka kadınların göğüslerinin uçlarını açık bir şekilde rüyasında görürse, birden fazla kadınla ortak olarak bir günaha gireceklerdir. Bu günahın vebali, hepsinin boynuna tek tek asılacak ve rüya sahipleri uzunca bir süre vicdan azabı çekeceklerdir. Bu vicdan azabının bu denli fazla olması, birçok din alimine göre rüya sahiplerinin sergiledikleri davranışların tümünün karakterlerine zıt olmasından kaynaklanacaktır. İnsanların kötülüğünü istemeyen ve asla böyle düşünceleri de olmayan rüya sahiplerinin günah işlemesi, birçok kişiyi şaşırtacaktır.

Rüyada Meme Emmek

Rüyada Meme Emmek

Rüyada birinin göğsünü emdiğini görmek, birçok din alimi ve rüya tabircisine göre rüyayı görmüş kimselerin hem maddi hem de manevi bağımsızlıklarını kaybedecek oluşlarına delalet edilmiştir. Maddi bağımsızlığın kaybedilmesi, rüya sahiplerine birçok konuda üzüntü ve keder verecektir. Ancak maddi bağımsızlığın kaybından sonra alışılmış manevi bağımsızlığın da elden kaybedilmesi, rüya sahiplerini kahredecektir. Ayrıca bu durum, çok uzun bir süre boyunca böyle devam edecektir. Rüyasında meme emdiğini görmüş kimselerin bağımsızlıklarını geri kazanmaları beklediklerinden çok daha uzun sürecektir ve aslında bu uzun sürenin artması, rüya sahiplerine çeşitli birçok konuyu da öğretmeye yetecektir. Bazı din alimleri, bu rüyanın bir kadın tarafından görülmesini evlilik ve çocuk olarak yorumlamışlardır. Kişiler, istekleri ve beklentileri dışında bir evlilik gerçekleştirebilirler ve hemen bir çocuğa sahip olurlar. Bu çocuğu hiç istemeyecek olan rüya sahipleri, bu çocuğun sorumluluğuna çok zor katlanacaklardır.

Rüyada Mayo Giymek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu