Rüyada Market Görmek ve Alışveriş Yapmak Nedir?

Rüyada market görmek , hayatınızın çok canlı geçeceğine işaret eder. Yani kısacası rüyada görülen market hem iyiye hem de hayra yorulmaktadır. Hiçbir şekilde maddi sıkıntı yaşamayacağınıza , istediğiniz her şeyi alabileceğinize veya sahip olabileceğinize , istediğiniz evde yaşayabileceğinize , dünyadaki her zevki tadacağınıza delalet eder.

Yaz ayında en iyi plajlarda , sahillerde olacağınıza , kış aylarında ise en iyi kayak merkezlerinde olup sürekli gezeceğinize alamet eder. Yani kişinin yapmadığı , yemediği hiçbir şey kalmayacaktır. Hayatı sürekli olarak hareketli geçecektir.

Rüyada Market Alışverişi Yapmak 

Rüyada market alışverişi yaptığınızı gördüyseniz , maddi anlamda hiçbir zaman dara düşmeyeceğinize , dilemiş olduğunuz parayı kazanıp istediğiniz her şeyi alacağınıza , mutlu birisi olacağınıza ve ömür boyu soru  yaşamayıp yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Market Açmak Ne Demek?

Rüyada market açtığınızı gördüyseniz , hayatınızla ilgili çok önemli bir köklü değişimler yapacağınıza , iş konusunda çok başarılı olacağınıza, başarılarınızdan dolayı herkes tarafından takdir göreceğinize, yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize , mutlu birisi olacağınıza ve çok güzel zamanlar geçireceğinize delalet eder.

Rüyada Market Arabası Görmek 

Rüyada market arabası gördüyseniz , düşük bir konumda başlayıp işinizde çok yükseleceğinize , işçilikten başlayıp patronluğa kadar çıkacağınıza , hem gücünüzün hem de paranızın artacağına işaret eder.

Günahları Sildirip Sevap Yazdıran Dua

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

2 Yorum

  1. Ruyamda markette alis veris yaiyordum zogo mareketten birileriyle aralarinda bi kavga varmis kavga ediyolarken bende bi baskalarida marketten gizlice biseyler aliyorduk bi turlu ama alip kasadan gecmem gerekiyormus bi turlu yiyecekleri alip disari cikamadim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu