Rüyada Mahkum Görmek

Rüyada Mahkum Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada mahkum görmek , her konuda şansız olacağınıza , kısmetinizin kapanacağına , üzüntü içerisinde olacağınıza , hastalık geçireceğinize ve bazı yerlere borcunuzun olacağına delalet eder. Yani kişinin elinin kolunun bağlı olacağına ve çaresiz kalacağına yorulur.

Görülen bu rüya genel olarak hayra yorumlanmaz ve şer olarak kabul edilir. Rüya sahibinin göz yaşı dökeceğine yorulur. Hayatınızın ve düzeninizin bozulacağına , kabus gibi günlerin yaşanacağına , ilişkilerinizin sarsılacağına işaret eder. Bunun yanı sıra hem üzüntü hem de sıkıntı içerisinde olacağınıza alamet eder.

Rüyada Mahkum Görmek İhya

Bir kimsenin Rüyada eli kelepçeli bir hükümlü görmesi, eğer biriyle bir ortaklığı varsa, ondan ayrılacağına
veya evli ise, eşiyle aralarında ayrılma noktasına varan bir tartışma olacağına işaret eder. Eğer sözlü ise, sözlüsünden ayrılacağına veya bazı dost ve arkadaşlarıyla aralarının açılıp ayrılacaklarına gibi şeylere işaret eder denmiştir.

Rüyada Mahkum Olduğunu Görmek

Rüyada mahkum olduğunuzu gördüyseniz , gerçek yaşam da musibetlerle karşılaşacağınıza ve bilmeden bir kazaya veya kötülüğe bulaşıp başınızı belaya sokacağınıza işaret eder. Ayrıca bu rüya talihsizlik olarak yorumlanır.

Rüyada Mahkum Ziyaret Etmek

Rüyada mahkum ziyaret ettiğinizi gördüyseniz , çok sevmiş olduğunuz bir kişinin acısına tanıklık yapacağınıza ve o kişinin acısını paylaşıp hafifletmek için elinizden geleni yapacağınıza alamet eder.

Rüyada Hapishane Görmek Nedir?

Rüyada hapishane görmek genel olarak kişinin işlemiş olduğu kötülüklerden dolayı tövbe edeceğine yorulur. Bazı rüya yorumcularına göre rüyayı gören kişinin hatalarından ders alacağına , daha önce düşmüş olduğu yanlışlara tekrardan düşmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Hapishaneye Girdiğini Görmek Ne Demek?

Rüyada hapishaneye girdiğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da çok şanslı olacağınıza , sahip olduğunuz şeyler için Allah’a şükredeceğinize , ailenizle bol muhabbet içerisinde olup huzur içerisinde yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada tosun görmek Beslemek Ve Kesmek Nedir?

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu