Rüyada kanser hastalığı görmek ve olmak ne demek?

Rüyada kanser hastalığı görmek gerçek yaşam da çok duygusal bir insan olduğunuza , bazı olayları çok takıntı hale getirdiğinize , geleceğinizi planlamaktan çok geçmişe takılıp kalacağınıza , pişmanlıklara ve üzüntülere delalet eder.

Bunun haricinde kötü bir dönem geçireceğinize , eğer sağlığınıza dikkat etmezseniz sağlık sorunlarıyla karşılaşacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , kendinize olan güveninizi ve inancınızı kaybedeceğinize , aşk acısı çekeceğinize alamet eder.

Rüyada kanser olduğunu duymak

Rüyada kanser olduğunuzu gördüyseniz , yakın zaman içerisinde kötü bir haber alacağınıza ya da nahoş sözlere maruz kalacağınıza yorulur.

Duyacağınız bu nahoş sözler yüzünden çok üzüleceğinize , umudunuzu kaybedeceğinize ve kötü bir dönemden geçeceğinize işaret eder.

Rüyada kanser olduğu için ağlamak

Rüyada kanser olduğunuz için ağladığınızı gördüyseniz , tüm sıkıntılardan ve dertlerden kurtulacağınıza , hastaysanız eğer kısa sürede şifa bulacağınıza ,

maddi sorunlarınızı çözeceğinize , bundan sonra huzur bulacağınıza ve geçim sıkıntısından kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada akciğer kanseri olmak

Rüyada akciğer kanseri olduğunu görmek , gerçek yaşamda da ciğerlerinizle ilgili bir problem olacağına ve sağlığınıza dikkat ederseniz bunu kolayca atlatacağınıza alamet eder.

 

Rüyada Kedi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu