İ Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada İncir Görmek

Rüyada İncir Görmek Ne anlama Gelir?

Rüyada incir görmek , gerçek yaşam da evli değilseniz karşınıza çıkacak olan birisi ile dünya evine gireceğinize , kuvvetli muhabbetlere katılacağınıza , mutlu olacağınıza ve rahata kavuşacağınıza delalet eder.

Bunun yanı bu rüya sıra rızk ve kısmet olarak yorumlanır.

Rüyada incir yediğinizi gördüyseniz , neslin çok olacağına , yakın zaman içerisinde güzel ve hayırlı haberler alacağınıza , zengin olacağınıza delalet eder.

Rüyada incir ağacının altında oturduğunuzu gördüyseniz , büyük olan birisinden yardım ve menfaat göreceğinize alamet eder.

Rüyada olgun incir görmek , rüyayı gören kişinin kısmetinin açık olacağına , ummadığı bir anda büyük kısmetlere sahip olacağına delalet eder.

Rüyada çok olgunlaşmış bir incir gördüyseniz , gerçek yaşam da yapacağınız bir iş sayesinde yüksek miktarda kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Rüyada çürümüş bir incir gördüyseniz , çevrenizde size düşman olan birisinin varlığına yorulur.

Bunun yanı sıra evli değilseniz karşınıza çıkacak olan güzel birisi ile dünya evine gireceğinize işaret eder.

Rüyada sarı incir gördüyseniz , gerçekte hasta olacağınıza ve sıkıntı içerisine gireceğinize yorulur.

Rüyada siyah incir görmek , genel olarak pişmanlık , üzüntü ve keder olarak yorumlanır.

Rüyada İncir Görmek İhya

Rüyada incir görmek, helâlinden elde edilen ve kazanılan mal ve rızka ve menfaat elde etmeye işaretle yorumlanır denmiştir.

• Rüyada mevsimsiz görülen incir, Rüyayı gören kişinin kıskançlığına, kıskançlık hastalığı denen kötü bir huya sahip olduğuna işarettir şeklinde yorumlanır demiştir.

Rüyada görülen incir, yemin etmeye, eğer görülen incir siyah ise, Rüya sahibi kişinin yalan yere yemin ettiğine işarettir. Bazen de incir görmek, uğursuzluğa, sıkıntı ve üzüntüye işaret eder.

Ve yine yüksek bir yerden alçak bir yere düşmeye de işarettir demişlerdir yorumlarında. Bazen de incir yemek pişmanlığa işaret eder şeklinde yorumlayanlar da olmuştur.

Kirmani’nin incir yorumu:

Kişinin Rüyada gördüğü incir sarı ise, hastalığa, siyah ise, üzüntü ve pişmanlığa işaret eder şeklinde yorumlamıştır. Rüyada yeşil incir görmek, borca işaret eder demiştir. Mevsiminde tatlı bir incir yediğini görmek, iyidir. Hayra işaretle yorumlanır. Kötüye yorumlanmaz demiştir.

Rüyada İncir Almak

Rüyasında incir almak, çok nimete ereceğine ve ucuzluğa işaret eder demişlerdir.

• Rüyada incir yemek, geçimini kolaylıkla kazanabileceğine işarettir. İnciri mevsiminde görmek, sevinçli bir habere,
sevince işarettir.

Rüyada İncir Yemek

Rüyasında incir yediğini gören kişinin nesli çok olur, neslinin çoğalacağına işarettir demişlerdir. Yine bazı yorumcular, Rüyada incir gören Rüya sahibinin zahmetsiz ve meşakkatsiz elde edeceği ucuz ve bol mal ve nimete işarettir demişlerdir.

Rüyada incirden bir parça yediğini gören kişi için, kolay elde edilen rızık ile yorumlanır demişlerdir.

• Rüyada yendiği veya alındığı görülen her incir için Rüyayı gören kişinin eline altın ve gümüş geçer. Bazıları da, Rüyada görülen incir, altına işarettir demişlerdir. Bu yorumlar Nablûsî’nin kaydettiği yorumlardır.

Rüyada İncir Ağacı Görmek

Rüyada İncir Ağacı Görmek, Rüyada görülen incir ağacı, herkese faydalı, sert (otoriter) ve malı çok zengin bir adama işaret eder.

Rüyada incir ağacı ve meyvesini görmek

Rüyada incir ağacında incir gördüyseniz , kısa zaman içerisinde hem sıkıntıya hem de üzüntüye düşüp moralinizin çok bozuk olacağına yorulur.

Rüyada İnci Görmek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu