Rüyada incil görmek ne demektir? İslami Yorum

Rüyada İncil Görmek Ne Anlama Gelir? Rüya Tabirleri

Rüyada İncil görmek , rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da hastaysa yakın zaman içerisinde şifa bulacağına , fakirse zengin olacağına , alçakgönüllü ve zeki birisi olduğuna delalet eder.

Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz hatalardan ve yanlışlardan dolayı çok pişmanlık duyacağınıza , hatalarınızı düzeltmek için elinizden geleni yapacağınıza, günahlarınızdan döneceğinize ve kalbini kırmış olduğunuz kişilerden özür dileyip onların gönüllerini almaya çalışacağınıza yorulur.

Rüyada İncil bölümleri gördüyseniz , yaşamış olduğunuz sorunları çözmek için yakın çevrenizde bulunan kişilerden yardım isteyeceğinize ve bu yardımlar sayesinde tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve bundan sonra doğru kararlar alacağınıza alamet eder.

Rüyada İncil Görmek İhya

Bir kimsenin Rüyada (Hz. İsa’ya gelen) İncil’e bakarak okuduğunu görmesi, bir Hristiyan’dan menfaat sağlayacağına, bir yarar elde edeceğine işarettir demişlerdir.

• Bir kimsenin Rüyada İncil’i ezber olarak okuduğunu görmesi, iyi sayılmaz. Bu, Rüyayı gören kişinin batıl ve yaramaz şeylerle uğraştığına, Hak’tan ayrılıp Hıristiyanlara dost olmaya çalışacağına işaret eder demişlerdir.

Rüyada İncil Görmek îbn-i Kesîr’in yorumu:

Rüyasında yanında bir İncil olduğunu gören kişi, mahkemede ise, yalan şâhitlik yapar veya yapacağına işaret eder veyahut da münasebetsiz, uygunsuz sözler söyler şeklinde yorumlamıştır. Eğer hasta olan biri bu Rüyayı, görse, onun şifa bulacağına, sağlığına kavuşacağına işaret eder demişlerdir. İncil Rüyası, bazı kere, yalana işaret olarak ve namuslu bir kadına iftira atılacağına veya iftira atmaya da işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyada İncil Okumak

Rüyada İncil okuduğunuzu gördüyseniz , yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılara rağmen moralinizin hala çok yüksek olacağına ve çözüm yolları arayacağınıza işaret eder.

Rüyada İncil Dinlemek

Rüyada İncil dinlemek , rüyayı gören kişinin iş ve sosyal hayatında yapmış olduğu ahlak bozucu şeylerden dolayı günahlardan uzak duracağına yorulur.

Rüyada İncil Almak

Rüyada İncil aldığınızı gördüyseniz , Gerçek yaşamda işlediğiniz günahlardan dolayı çok pişman olup allah’a sığınacağınıza işaret eder.

Rüyada İncil Yakmak

Rüyada incili yaktığınızı gördüyseniz , gerçekte yapmış olduğunuz hatalardan , söylemiş olduğunuz yalanlardan dolayı çok pişman olup vicdan azabı çekip Allah’a yalvarıp tövbe edeceğinize delalet eder.

Rüyada İdris Peygamberi Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu