Rüyada incil görmek ne demektir? İslami Yorum

Rüyada İncil görmek , rüyayı gören kişi eğer gerçek yaşam da hastaysa yakın zaman içerisinde şifa bulacağına , fakirse zengin olacağına , alçakgönüllü ve zeki birisi olduğuna delalet eder.

Bunun yanı sıra yapmış olduğunuz hatalardan ve yanlışlardan dolayı çok pişmanlık duyacağınıza , hatalarınızı düzeltmek için elinizden geleni yapacağınıza,

günahlarınızdan döneceğinize ve kalbini kırmış olduğunuz kişilerden özür dileyip onların gönüllerini almaya çalışacağınıza yorulur.

Rüyada İncil okuduğunuzu gördüyseniz , yaşamış olduğunuz tüm sıkıntılara rağmen moralinizin hala çok yüksek olacağına ve çözüm yolları arayacağınıza işaret eder.

Rüyada İncil dinlemek , rüyayı gören kişinin iş ve sosyal hayatında yapmış olduğu ahlak bozucu şeylerden dolayı günahlardan uzak duracağına yorulur.

Rüyada İncil bölümleri gördüyseniz , yaşamış olduğunuz sorunları çözmek için yakın çevrenizde bulunan kişilerden yardım isteyeceğinize ve bu yardımlar sayesinde tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve bundan sonra doğru kararlar alacağınıza alamet eder.

Rüyada İncil aldığınızı gördüyseniz , Gerçek yaşamda işlediğiniz günahlardan dolayı çok pişman olup allah’a sığınacağınıza işaret eder.

Rüyada incili yaktığınızı gördüyseniz , gerçekte yapmış olduğunuz hatalardan , söylemiş olduğunuz yalanlardan dolayı çok pişman olup vicdan azabı çekip Allah’a yalvarıp tövbe edeceğinize delalet eder.

Rüyada incil-i Şerif’i görmek ilim öğreneceğinize ve sağlık problemlerinden kurtulup rahat bir nefes alacağınıza işaret eder.

  Rüyada İş Değişikliği Görmek Nedir? Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.