Rüyada Hamile Köpek Görmek Ne Demek? Hakkında Bilgi

Rüyada hamile köpek görmek , rüyayı gören kişinin birisinden yardım alıp ümit etmiş olduğu rahata en sonunda kavuşacağına,

hak etmiş olduğu itibara sahip olacağına , uzun süre boyunca çabalamış olduğunuz sevince erişeceğine ve zorlukların ardından bereket geleceğine delalet eder.

Bunun yanı sıra ummuş olduğunuz sağlıklı bir hayata , istemiş olduğunuz zenginliğe ve huzura en yakın zaman içerisinde kavuşacağınıza işaret eder.

Bu rüya aynı zaman da alçak olan bir düşmana , amelleri çirkin kişiye ve cahil bir insana yorulur.

Bazı rüya tabircilerine göre bu rüya zalim olan bir düşmana yorarlar. Rüyada eğer dişi bir köpek gördüyseniz , ahlakı çok bozuk olan bir kadınla tanışacağınıza alamet eder.

Etrafınızda sürekli olarak bulunan bir kadından zarar göreceğinize , bu kişinin size bir kötülüğünün dokunacağına işaret eder. Bunun için çevrenizde bulunan bu kadına çok dikkat ediniz.

Rüyada anne köpek görmek , eğer gerçek yaşam da çocuklarınız varsa onların hayrını göreceğinize , çocuklarınız dul ya da bekar ise en yakın zaman içerisinde karşılarına çıkacak olan hayırlı kişiler ile dünya evine gireceklerine delalet eder.

Rüyada köpek beslediğinizi gördüyseniz , hem mal hem de mülkünüzün artacağına , bereket ve bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada sahip olmuş olduğunuz köpeği dolaştırırken görmek , hem vicdan hem de merhamet sahibi birisi olacağınıza  , insanlara her konuda yardım edeceğinize yorulur.

  Rüyada kadın görmek ( Genç, Güzel, Zayıf, Şişman, Yaşlı, Çirkin) Kadın Görmenin Rüya Tabirleri
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.