Rüyada Hamile Elbisesi Görmek Neye İşarettir? Yorumu

Rüyada hamile elbisesi görmek genel olarak hayra ve iyiye yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişinin iyi bir para kazanacağına , zengin olacağına , aşırı bir şekilde mutluluk duyacağı olaylar yaşayacağına , yakın zaman içerisinde alacağı hayırlı haberlerden dolayı kendisini çok mutlu hissedeceğine yorulur.

Bunun yanı sıra malınızın çok verimli olacağına , maddi yükü fazla olan yabancı insanlardan kurtulacağınıza , evliyseniz eşinizle beraber mesut olacağınıza , büyük makamlarda yer alacağınıza , getirisi çok yüksek olan uğraşlar yapacağınıza delalet eder.

Eğer rüyada hamilelik elbisesini başka birisinin üzerinde gördüyseniz , aile sırlarınızın ortaya çıkacağına , fakir bir yaşam süreceğinize , kötü olan bir yönetici tarafından zarar göreceğinize ve sevimsiz bir hale geleceğinize işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre Rüyada Hamile Elbisesi Görmek, gerçek yaşam da birden fazla başarısızlıklardan sonra özlemiş olduğunuz şerefe ulaşmak için çok uğraş vereceğinize delalet eder.

Eğer bu rüyayı gören kişi genç bir kız ise o zaman karşısına çıkacak olan hayırlı bir erkek ile evleneceğine , maddi olarak varlıklı bir hayat yaşayacağına, uzak olan yerlerden bir müjde gelip çok mutlu olacağına , başarınızın yükseleceğine işaret eder.

Rüyada hamile elbisesini satın aldığınızı gördüyseniz , yakın zaman içerisinde alacağınız bir üzücü haber yüzünden moralinizin bozulacağına, uzun mesafeli olan bir yere yolculuk yapacağınıza ve bazı işler kurup daha sonrasında iflas edeceğinize yorulur.

Rüyada Enişteyle Kavga Etmek

3 Yorum

  1. Bende altıyıl önce hamileydim fakat rüyamda gördümki benbir mazadan hamilelik alamaya gidiyorum fakat almıyorum diyorumki bir büyünü getirin mazacı size bir büyünü getirticem fakat sonra şimdi deyil ve karnımdaki kız çocu idi rüyamda gördüğüm lacivert kot hamile elbisesi ben şuanda yeni hamileyimruyamın yorumunu çok merak ettim

  2. Rüyada mavi bi gömlek deniyordum ama hamilelikti gercek hayatta da gebeyim bebegim erkek. bana dar dı geri veriyordum almiyordum.Acaba bebegim kiz mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu