Rüyada Hala Görmek ( İslami)

RÜYADA-HALA

Rüyada hala görmek , genel olarak hem iyiye hem de hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin mutlu olacağına ,

işinde her zaman başarılıp olup mevki olarak yüksek yerlere geleceğine , kısmetinin günden güne artacağına ve emek vermiş olduğu şeylerde her zaman başarıya ulaşacağına alamet eder.

Bunun haricinde ismini her yerde duyuracağına , hem maddi hem de manevi olarak yüksek kazançlar elde edeceğine , ortaya koyacağı proje ile başarılardan başarıya koşacağına işaret eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , kişinin artık huzur bulacağına , kafasının rahat edeceğine , bol kahkahalı bir hayata ve sağlıklı bir yaşama gireceğine yorulur.

Rüyada Hala ile Dertleşmek Görmek 

Rüyada halanız ile dertleştiğinizi gördüyseniz , içinize dert olan şeyleri en sonunda sevmiş olduğunuz kişilere anlatarak çok rahatlayacağınıza ,

bu sorunlardan kurtulmak için yakınlarınızdan akıl isteyeceğinize ve böylelikle sorunlarınızdan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada Halanın Kızması 

Rüyada halanın kızması , ortam modunuzu düşşürecek bir olay yaşayacağınıza , canınızın çok sıkan olacağına ve her zaman mutsuz olup karamsarlığa kapılacağınıza alamet eder.

Rüyada Hala ile Kavga Etmek 

Rüyada hala ile kavga ettiğinizi gördüyseniz , hayatınızla ilgili çok önemli bir değişim yapacağınıza ve bu değişim ile büyük kavgaların yaşanacağına , sıkıntılı bir döneme gireceğinize yorulur.

  Rüyada İkizlere Hamile Olduğunu Görmek Ne Demek ( Tabiri)
4 yorum

4 thoughts on “Rüyada Hala Görmek ( İslami)

  1. ruyamda kızım bana dediki anne herkes bana soruyor annen ne zaman dogacak bu rüya ne anlama geliyor

  2. Rüyamda ölmüş halamı bir davette toplum içinde ćok güzel gördüm saçları belinde yüzü nur gibiydi çok güzel bir elbise giymişti şans mavisi tonlarında yüzüme bakıp Gülümse di ( halam kanserde genç yasta ölmüstu saçları yoktu öldüğünde ama ben onu hep saçları uzun görüyorum :(( ) halam ve rahmetli babaannem rahmetli dedemde o davetteydiler ve hepsi çok güzeldi gulumsuyorlardi uyandım tekrar uyudum ve tekrar gördüm rüyayı.

  3. Halamın evinde bir kısmı düzgün duzennli bir oda da is var ve dusmaniyla oturuyor ve bana kızgın gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.