Rüyada gelinlik görmek ( Temiz, kirli, uzun, dar, kabarık, dantelli, parlak)

Rüyada gelinlik görmek , rüyayı gören kişinin hem hayırlı hem de güzel bir işe gireceğine , mutlu olacağına ve evli değilse yakın zaman içinde karşısına çıkan birisi ile dünya evine gireceğine işaret eder.

Rüyada kirli gelinlik görmek

Rüyada kirli gelinlik gördüyseniz , bir kişiden alacağınız kötü bir haber ile canınızın çok sıkkın olacağına ve bunalıma gireceğinize delalet eder.

Rüyada hem temiz hem de yeni bir gelinlik gördüyseniz , sevinçli ve aynı zaman da müjdeli bir haber alacağınıza , mutlu bir ömür yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada kabarık gelinlik görmek

Rüyada kabarık gelinlik gördüyseniz , gerçek yaşam da eğer evli değilseniz o zaman zengin ve itibar sahibi olan birisi ile evlenip zengin birisi olacağınıza alamet eder.

Rüyada dar gelinlik görmek

Rüyada dar gelinlik görmek , rüyayı gören kişinin büyük çabalar içerisinde olacağına , zorluklarla geçimini sağlayacağına ve böylelikle rızkının artacağına yorulur.

Rüyada uzun gelinlik görmek

Rüyada uzun gelinlik görmek genel olarak kişinin hem bollum hem de bereket içerisinde olacağına ve uzun ömürlü olacağına işaret eder.

Rüyada parlak gelinlik görmek

Rüyada parlak gelinlik gördüyseniz , iş hayatınızda çok başarılı olacağınıza ve bu yüzden herkes tarafından sevileceğinize alamet eder.

Rüyada dantelli gelinlik görmek

Rüyada dantelli gelinlik gördüyseniz , hem zengin hem de itibarlı olan birisi ile evleneceğinize yorulur.

  Rüyada Gardırop Görmek Diyanet Yorumu
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.