Rüyada Gelin Görmek İslami Yorum

Rüyada Gelin Görmek

Rüyada gelin görmek pek çok rüya tabircisi için olumlu anlamlar taşımaktadır. Rüyada gelin gören bir kişinin müjdeli bir haberi vardır. Kişi güzel haberler alacak ve mutluluk yaşayacaktır.

Kişinin önünde huzurlu zamanların başlangıcı olarak da yorumlanan rüya aynı zamanda bekar kimseler için evliliğin yakın olduğu haberini de vermektedir.

Eğer kişi beyaz gelinlik içerisinde kendini görmüş ise hayırlı bir evlilik gerçekleştirmek üzere biri ile tanışacaktır.

Eğer genç ve bekar bir adam rüyasında gelinlik giymiş birini görmüş ise hayırlı bir eşin onu beklediğini bilmelidir.

Eğer rüyada görülen evlilik yırtılmış ise bu durumda kişi şüpheli bir evlilik yapacak ve duygularından emin olmadan aceleci davranarak yanılgıya düşecektir.

Eğer bir hiçi daha önce görmediği bir kişiyi gelin olarak görmüş ise bu durumda rüya sahibi hiç beklemediği bir anda hayırlı bir haber alacak ve mutlu olacaktır.

Rüyada Gelin Almak

Bekar bir erkek gelin aldığını görmüş ise kısa süre içerisinde aşık olacak ve evlilik yolunda adım atacaktır.

Bekar bir erkeğin beyaz gelinlik içerisinde gelin alması yapacağı evliliğin iyi ve huzurlu olacağı eşinin ise hayırlı olacağı anlamına gelmektedir.

Rüya sahibi eğer çamurlar içerisinde ya da kirli gelinliği olan bir gelini almış ise bu durumda kişi masum görünen fakat içinde kötülük taşıyan bir kişi ile evlilik adımı atacak ve yanıldığını anlayacaktır.

Rüyada Gelin Damat Görmek

Rüyada gelin damat gören kimse bolluk ve bereketli bir durum yaşayacak ve çifte mutluluk görecektir.

Rüyasında gelin ve damadı bir arada gören kişi aynı zamanda uzun ömürlü olacaktır. Rüyasında tanımadığı çiftlerin evlendiğini gören kişi arka arkaya mutluluk yaşar.

  Rüyada Güneş Tutulması Görmek Diyanet ve İhya Yorumu

Rüyada süslenmiş gelin görmek ve güzel giyinmiş bir damat görmek kişinin hayat standartlarının üst seviyeye çıkacağına işaret eder.

5 yorum

5 thoughts on “Rüyada Gelin Görmek İslami Yorum

  1. Yengem beni gelinlikli gordum ama icindek sendeyilidin dedi annem ve baban hayata deyiler ama onlarida rüyanın içinde gördüğünü söylüyor ekmek yapıyorlardı diyor bunların anlami ne

  2. Sevgilimle evlendiğimi gördüm ben gelinlik o damatlık giymişiti yürüyorduk salona doğru

  3. Rüyamda gökyüzünden gelin ve damat yere indi birden gökyüzünde havai fişekler patladı bende mutluluk içeresinde seyrediyordum ama ne gelini nede damadı tanımıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.