Rüyada Bitki Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bitki görmek , genel olarak kolaylık , bereket ve ferahlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin mucizevi güzelliklerle karşı karşıya geleceğine , parlak bir döneme gireceğine , sürekli olarak başarılar elde edeceğine , kazancının yüksek miktarda artacağına , hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmeyeceğine ve hayatıyla ilgili bir değişim yapacağına delalet eder.

Rüyada değişik bir bitki görmek , rüyayı gören kişinin ruhsal olarak hastalıklardan kurtulup feraha kavuşacağına işaret eder. Rüyada güzel kokulu bir bitki görmek , genel olarak hem sıkıntı , hem keder hem de üzüntü olarak yorumlanır. Rüyada sarı bitki gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağınıza alamet eder.

Rüyada hem beyaz hem de yeşil bitki görmek , gerçek yaşam da evliyseniz bir evladınız olacağına , bekarsanız evleneceğinize işaret eder. Rüyada yeşil bitki gördüyseniz , mutlu bir yaşam süreceğinize , sağlıklı olacağınıza , bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza , temiz yürekli olacağınıza ve iyi niyetli birisi olup çevreniz tarafından takdir göreceğinize yorulur.

Rüyada bitki serası gördüyseniz , yeni bir hayata başlayacağınıza , hayatınızla ilgili yenilikler yapacağınıza ve kendinizi değiştireceğinize delalet eder. Rüyada bitki dikmek , girmiş olduğunuz işlerde başarılı olup hayır bulacağınıza , hem hayal hem de arzularınızın gerçek olacağına alamet eder. Rüyada  herhangi bitkilerden birini gören kimse, ruhsal ve bedensel hastalıklardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Bayılmak

Bir Yorum

  1. Meraba. Azerbaycan’dan yazıyorum. Rüyamda evimizin bahçesinde bir şey yeşerdiyini gördüm. Bir bitki. Ne anama gəldiyini merak ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu