Rüyada Bitki Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada bitki görmek , genel olarak kolaylık , bereket ve ferahlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin mucizevi güzelliklerle karşı karşıya geleceğine , parlak bir döneme gireceğine , sürekli olarak başarılar elde edeceğine , kazancının yüksek miktarda artacağına , hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmeyeceğine ve hayatıyla ilgili bir değişim yapacağına delalet eder.

Rüyada değişik bir bitki görmek , rüyayı gören kişinin ruhsal olarak hastalıklardan kurtulup feraha kavuşacağına işaret eder. Rüyada güzel kokulu bir bitki görmek , genel olarak hem sıkıntı , hem keder hem de üzüntü olarak yorumlanır. Rüyada sarı bitki gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağınıza alamet eder.

Rüyada hem beyaz hem de yeşil bitki görmek , gerçek yaşam da evliyseniz bir evladınız olacağına , bekarsanız evleneceğinize işaret eder. Rüyada yeşil bitki gördüyseniz , mutlu bir yaşam süreceğinize , sağlıklı olacağınıza , bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza , temiz yürekli olacağınıza ve iyi niyetli birisi olup çevreniz tarafından takdir göreceğinize yorulur.

Rüyada bitki serası gördüyseniz , yeni bir hayata başlayacağınıza , hayatınızla ilgili yenilikler yapacağınıza ve kendinizi değiştireceğinize delalet eder. Rüyada bitki dikmek , girmiş olduğunuz işlerde başarılı olup hayır bulacağınıza , hem hayal hem de arzularınızın gerçek olacağına alamet eder. Rüyada  herhangi bitkilerden birini gören kimse, ruhsal ve bedensel hastalıklardan kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Bayılmak

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Meraba. Azerbaycan’dan yazıyorum. Rüyamda evimizin bahçesinde bir şey yeşerdiyini gördüm. Bir bitki. Ne anama gəldiyini merak ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu