Rüyada bitki görmek ne demek? Hakkında bilgi

RÜYADA-BİTKİ

Rüyada bitki görmek , genel olarak kolaylık , bereket ve ferahlık olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin mucizevi güzelliklerle karşı karşıya geleceğine , parlak bir döneme gireceğine , sürekli olarak başarılar elde edeceğine , kazancının yüksek miktarda artacağına , hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmeyeceğine ve hayatıyla ilgili bir değişim yapacağına delalet eder.

Rüyada değişik bir bitki görmek , rüyayı gören kişinin ruhsal olarak hastalıklardan kurtulup feraha kavuşacağına işaret eder.

Rüyada güzel kokulu bir bitki görmek , genel olarak hem sıkıntı , hem keder hem de üzüntü olarak yorumlanır.

Rüyada sarı bitki gördüyseniz , kısa zaman içerisinde bir hastalığa yakalanacağınıza alamet eder.

Rüyada hem beyaz hem de yeşil bitki görmek , gerçek yaşam da evliyseniz bir evladınız olacağına , bekarsanız evleneceğinize işaret eder.

Rüyada yeşil bitki gördüyseniz , mutlu bir yaşam süreceğinize , sağlıklı olacağınıza , bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağınıza , temiz yürekli olacağınıza ve iyi niyetli birisi olup çevreniz tarafından takdir göreceğinize yorulur.

Rüyada bitki serası gördüyseniz , yeni bir hayata başlayacağınıza , hayatınızla ilgili yenilikler yapacağınıza ve kendinizi değiştireceğinize delalet eder.

Rüyada bitki dikmek , girmiş olduğunuz işlerde başarılı olup hayır bulacağınıza , hem hayal hem de arzularınızın gerçek olacağına alamet eder.

  Rüyada boyanmak ( Makyaj) Ne Anlama Gelir?
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.