Rüya TabirleriZ Harfi Rüya Tabirleri

Rüyada Birini Zengin Görmek

Rüyasında birinin zengin olduğunu görmek, kişinin çevresinde bulunan bir arkadaşına olan duygularının artacağına, ona karşı hislerinin güçleneceğine, arkadaşı ile arasında bağların çok güçleneceğine ve rüyayı gören kişinin de bu duruma çok şaşıracağı anlamına geliyor.

Rüyada Arkadaşının Zenginliğe Ulaştığını Görmek

Rüyasında arkadaşının zenginliğe ulaştığını gören kişinin gördüğü arkadaşının gönlü ve kalbi zengin birisi olduğu anlamına geliyor.

Rüya sahibinin rüyada gördüğü arkadaşının öğütlerine dikkat edeceğine, yaşam tecrübelerinden faydalanacağına, arkadaşı aracılığı ile hayatındaki karışıklıkları düzene sokacağına yorulur.

Rüyada Zengin Birini Görmek

Rüyada zengin insan görülmesi, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan tehlikeli, kötü enerjisi çok olan, art niyetli, fitnelikten kaçmayan, dedikoducu, fesat kişilere yorulur.

Bu tip insanların gözünden belli olduğu söylenmektedir. Bu tip insanların, ses tonu, yüz ifadesi ve bakışları ile kendilerini belli ettiği düşünülür.

Rüyada Babayı Zengin Görmek

Rüyasında babasının zengin olduğunu görmek, gören kişinin babasından hayır dua alacağına ve helal kazanca sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Anneyi Zengin Görmek

Rüyasında annesinin zengin olduğunu gören kişinin, annesi vefat etmiş ise hayır işlemesi amacı ile kendi için dua beklediğine, yaşıyor ise rüyayı gören kişiden razı olduğuna yorulur.

Rüyada Kendinin Zengin Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki üstün başarıları, aile hayatındaki huzur ve mutluluğu nedeni ile çok nazara geldiği anlamına gelmektedir.

Bu rüyayı gören için aynı zamanda manevi zenginlik anlamına da gelmektedir. Bu tip rüyalar normal yaşamda da olduğu gibi çıkar.

Rüyasında zengin oldu ise, normal hayatta da mutlu ve mesut bir şekilde manevi zenginliğe ulaşır. Rüyayı görenin üstünde çok fazla kötü göz vardır anlamına gelir.

Rüyayı gören ne kadar kem göz ve nazar altında olsa da, huzur dolu, bol kazançlı, sağlıklı ve mutlu bir hayat geçireceğine yorulur.

6 Yorum

  1. Rüyamda çook eski sadece selamlaştığım bir bayan arkadaşı gördüm bir masada oturmuş biriyle konuşuyor ve iki tane yalım var diyor anlam veremedim

  2. Ruyamda kalem sekline yakin kalin buyuk abdest gordum hepsi bir duzendedeydi klozetten disari cikmis fakat duzenli seklideydi sanki cicek buketi gibi ne anlama gelir

  3. Rüyamda teyzemleri zengin gördüm evin içini gördüm sadece ev villaydı dublekstti ama teyzemleri görmedim

  4. Ruyamda sevgilimın arkadaşının zengın oldugunu gordum ardındada ben çok zengın oldum

  5. Rüyada kardeşimin otel aldığını ve işçilerin sıraya geçtiğini görmek ne anlama geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu