Rüyada Birini Zengin Görmek

Rüyasında birinin zengin olduğunu görmek, kişinin çevresinde bulunan bir arkadaşına olan duygularının artacağına, ona karşı hislerinin güçleneceğine, arkadaşı ile arasında bağların çok güçleneceğine ve rüyayı gören kişinin de bu duruma çok şaşıracağı anlamına geliyor.

Rüyada Arkadaşının Zenginliğe Ulaştığını Görmek

Rüyasında arkadaşının zenginliğe ulaştığını gören kişinin gördüğü arkadaşının gönlü ve kalbi zengin birisi olduğu anlamına geliyor.

Rüya sahibinin rüyada gördüğü arkadaşının öğütlerine dikkat edeceğine, yaşam tecrübelerinden faydalanacağına, arkadaşı aracılığı ile hayatındaki karışıklıkları düzene sokacağına yorulur.

Rüyada Zengin Birini Görmek

Rüyada zengin insan görülmesi, rüyayı gören kişinin etrafında bulunan tehlikeli, kötü enerjisi çok olan, art niyetli, fitnelikten kaçmayan, dedikoducu, fesat kişilere yorulur.

Bu tip insanların gözünden belli olduğu söylenmektedir. Bu tip insanların, ses tonu, yüz ifadesi ve bakışları ile kendilerini belli ettiği düşünülür.

Rüyada Babayı Zengin Görmek

Rüyasında babasının zengin olduğunu görmek, gören kişinin babasından hayır dua alacağına ve helal kazanca sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Anneyi Zengin Görmek

Rüyasında annesinin zengin olduğunu gören kişinin, annesi vefat etmiş ise hayır işlemesi amacı ile kendi için dua beklediğine, yaşıyor ise rüyayı gören kişiden razı olduğuna yorulur.

Rüyada Kendinin Zengin Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatındaki üstün başarıları, aile hayatındaki huzur ve mutluluğu nedeni ile çok nazara geldiği anlamına gelmektedir.

Bu rüyayı gören için aynı zamanda manevi zenginlik anlamına da gelmektedir. Bu tip rüyalar normal yaşamda da olduğu gibi çıkar.

Rüyasında zengin oldu ise, normal hayatta da mutlu ve mesut bir şekilde manevi zenginliğe ulaşır. Rüyayı görenin üstünde çok fazla kötü göz vardır anlamına gelir.

Rüyayı gören ne kadar kem göz ve nazar altında olsa da, huzur dolu, bol kazançlı, sağlıklı ve mutlu bir hayat geçireceğine yorulur.

6 Comments

  1. Kelebek 23 Mart 2018
  2. Elif Ozturk 7 Haziran 2018
  3. Mustafa kırmızıgül 20 Haziran 2018
  4. Anonim 31 Temmuz 2018
  5. Fatma 5 Ağustos 2018
  6. Anonim 23 Aralık 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!