Rüyada Ayran Yapmak, İçmek

Rüyada ayran yapmak , rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman yakın zaman içerisinde karşılaşacağı hayırlı birisi ile tanışıp evleneceğine ve geleneksel bir evlilik yapacaklarına yorulur. Bunun yanı sıra evleneceğiniz kişinin inançlı , dini bütün ve takva sahibi birisi olacağına , çocuklarını her zaman çok iyi yetiştireceğine ve çok iyi bir ev hanımı olacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , eşinizin merhamet sahibi birisi olacağına ve bu yüzden onunla beraber uzun yıllar beraber olacağınıza işaret eder. Rüyada görülen aryam genel olarak bereket ve şans olarak tabir edilir. Rüya sahibinin her konuda çok kısmetli ve şanslı olacağına , işinin rast gideceğine alamet eder.

Rüyasında ayran içtiğini görmek, rüya sâhibinin sıkıntıdan kurtulup gönül ferahlığına kavuşacağına işarettir.

  • Rüyada ayran içmek veya içtiğini görmek, gönül ferahlığına ermeye işarettir şeklinde yorumlanır.
  • Birisine ayran verdiğini (ayran ikram ettiğini) görmek, kendisine sadık (bağlı) değerli bir dost edineceğine işarettir.
  • Yayıkta ayran çalkalamak veya çalkaladığını görmek, kısmetinin ve rızkının açılacağına, bekâr için kısmeti çıkıp yakın bir zamanda evleneceğine, eğer evli ise, güzel ve hayırlı bir çocuğu olacağına işarettir.
  • Bazı yorumculara göre, rüyasında kendisine ait ayranı olduğunu veya ayran satın aldığını, veyahut başka birinin kendisine (rüyayı görene) ayran hediye veya ikram ettiğini görmek, iyi sayılmıyor. Bu rüya üzüntü ve kedere işarettir.

Rüyada Yayık Ayranı Yapmak

Rüyada yayık ayranı yaptığınızı gördüyseniz , meslek işlerini öğreneceğinize ve bunu başarmak için kurslara gidip ders alacağınıza ve bu sayede iyi bir iş sahibi olacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde sizden yaşça büyük olan insanlardan nasihatler alacağınıza ve böylelikle işinizde çok başarılı olup iyi yerlere geleceğinize , istemiş olduğunuz şeylerin kabul olacağına yorulur.

Rüyada Ayran Yapıp İkram Etmek

Rüyada ayran yapıp ikram ettiğinizi gördüyseniz , yakın zaman içerisinde bir davete katılacağınıza , yani nişana , düğüne veya toplantıya gideceğinize delalet eder.

Eğer bu rüyayı yaşlı birisi gördüyse o zaman çok iyi vakitler geçirip çok mutlu olacağına işaret eder.

 

Rüyada Asr Suresi Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir Yorum

  1. Rüyamda yıllar önce vefat eden bir tanıdıkla birlikte yayıkta ayran yapıyorduk bol tereyağlı ve domates gördüm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu