Rüyada Amber Görmek

Rüyada Amber Görmek, mal ve menfaat işaret olarak yorumlanır. Bir kimse, rüyasında amber bulduğunu veyahut başka birisinin kendisine hediye olarak amber verdiğini görmüş olsa, bir hayra, bir menfaate veya helal bir
mala kavuşur şeklinde yorumlanır.

• Rüyasında kendisinin amber süründüğünü görmesi ise, arkasında iyi bir isim bıraktığına ve insanlar tarafından hayırla, iyilikle anılacağına işaret olarak yorumlanır.
• Rüyasında amber gören veya satın aldığını gören kimse, bekâr ise evlenir veya üzüntü ve sıkıntılardan kurtulur şeklinde yorumlanır.

Rüyada Amber Çiçeği Görmek

Rüyada Amber Çiçeği görmek

Rüyada amber çiçeği görmek, sevince işaret olarak yorumlanır. Rüyasında tam mevsiminde amber çiçeği görmek, büyük insanlarla tanışıp dost olmaya işarettir şeklinde yorumlanır. Başka bir yoruma göre ise, zengin
ve güzel biriyle evleneceğine işarettir.

  • Rüyasında amber çiçeğini dalı üzerinde görse ve koklasa, büyük insanlar tarafından beğenilir ve övülür şeklinde yorumlanır.
  • Rüyasında amber çiçeğini yerinden söküp kopardığını gören kimse, tanışıp dost olduğu büyük insanlardan veya sevdiği birinden ayrılır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Portakal Görmek Rüya Tabirleri Yazımıza Göz Atın.

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu