Rüyada Akvaryumda Balık Görmek Ne Demek ( İslami)

Rüyada akvaryumda balık görmek genel olarak kişinin bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğine , zengin olacağına , kapalı olan kısmetinin bir anda açılacağına yorulur.

Rüyayı gören kişi gerçek yaşam da bekarsa o zaman karşısına çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğine , korkularından emin olacağına ve işlerinde zengin olacağına delalet eder.

Bunun haricinde rüyayı gören kişi evliyse o zaman çocuk sahibi olacağına , büyük bir kazancının olacağına ve ailenin birisinden miras kalacağına , bu yüzden çok rahat edeceğinize alamet eder.

Rüyada akvaryum içerisinde ölü balık görürseniz o zaman da elde etmiş olduğunuz zenginliği kısa süre içerisinde kaybedeceğinize yorulur.

Rüyada Büyük Akvaryum Görmek

Rüyada büyük akvaryum görmek , hem kazancınızın hem de zenginliğinizin büyük olacağına , kapalı olan kısmetinizin açılacağına, tüm sıkıntılardan kurtulup rahata kavuşacağınıza ve alacağınız güzel haberler sayesinde çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Eğer rüyada görmüş olduğunuz akvaryum temiz ise o zaman hayırlı işler yapacağınıza , kirli akvaryum görürseniz de sıkıntılı haberler alıp moralinizin çok bozuk olacağına alamet eder.

Rüyada küçük akvaryum görmek , hiç beklemediğiniz bir anda küçük kazançlar elde edeceğinize , bu kazançlar sayesinde çok rahat edeceğinize delalet eder. Yani akvaryumun temiz ve kirli olması çok önemli bir konudur.

Rüyada Tilki Görmek

RÜYA TABİRLERİ SÖZLÜĞÜ
ABCÇDEFGHIİJKL
MNOÖPRSŞTUÜVYZ
0-9

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu