D Harfi Rüya TabirleriRüya Tabirleri

Rüyada Diş Fırçalamak (DİYANET)

Rüyada diş fırçalamak, rüyayı gören kişinin iş hayatınızda ya da normal hayatında çok temiz , düzenli ve titiz birisi olduğuna , yapmış olduğu her işi kusursuz olarak yapmak istediğine , kendisiyle beraber çalışan insanların da düzenli ve tertipli olmasını istediğine işaret eder.

Yani kısacası rüya sahibini biraz mükemmeliyetçidir ve bu kişiler kazanmış oldukları paraları tamamen hak etmek isterler.

Bazı rüya yorumcularına göre , rüyayı gören kişinin herkesten sakladığı bir şeyin olduğuna , bu saklamış olduğu sırrı kimsenin öğrenmemesi için ört bas etmeye çalıştığına ve bunun için çaba sarf ettiğine yorulur.

Rüyada diş fırçalamak, temizliğe ve istenmeyen bir şeyin ortadan kaldırılmasına işaretle tabir olunur.

• Bazı yorumculara göre; Rüyada dişlerini temizlediğini ve fırçaladığını görmek pek iyi sayılmaz. Rüyasında dişlerinin arasından bir şeyler çıkartıp temizlediğini gören kimse, ailesinden veya akrabalarından bir şeyler alacağına işaret olarak yorumlanır.

• Rüyasında dişlerinin arasından bir şeyler çıkardığını ve bu çıkardığı şeyi başka birine verdiğini gören kişi, ailesinden almış olduğu şeyi başka birine vereceğine işarettir.

• Rüyasında dişlerini misvakla temizlediğini gören kişinin bu Rüyası, onun borç ödeyeceğine, borçlarını ödemeye çalışacağına işarettir. Rüyasında dişleri arasında sıkışmış bir şeyi çıkarıp temizlediğini gören kişi, ailede bir zarara veya ailevi bir sıkıntıya düşeceğine işaret olarak yorumlanır.

Rüyada diş görmek nedir?

Rüyada diş görmek genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüyayı gören kişinin ferah içerisinde bir yaşam süreceğine , hem maddi hem de manevi olarak huzurlu olacağına , hayatı boyunca hep sağlıklı yaşayacağına ve yapmış olduğu işlerde güzel paralar kazanacağına alamet eder.

Rüyada diş macunu görmek

Rüyada diş macunu gördüyseniz , çevrenizde bulunan insanların size bir konuda çok baskı yapacaklarına , iş ya da normal hayatınızda çevrenizdeki bazı insanlardan baskılar göreceğinize delalet eder.

Aynı zaman da kişi yapmış olduğu işlerde huzurlu olmayacağına ve sürekli olarak stres altında kalacağına işaret eder.

Rüyada beyaz diş görmek ne demek?

Rüyada beyaz diş görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Kişinin yüksek miktarda kazanç elde edeceğine , büyük paralar kazanacağına , kısmetinin açılacağına ve şanslı olacağına yorulur.

Rüyada Dereotu Görmek

3 Yorum

  1. rüyamda avukatım benim dişlerimi fırçalıyor ve saçımı traş ediyordu hayırdırİ nşaAlah

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu