Rüyada Birini Zehirlemek

Rüyada Birini Zehirlemek

Rüyada birini zehirlemek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyada zehir görmek iftira ya da kötü söz olarak ifade edilir. Rüyasında birini zehirleyen kişi sevdiği bir kişiye çok ağır sözler söyleyerek kalbini kırabilir.

Rüyada zehrin kime verildiği de önemlidir. Eğer kişi sevdiği birine zehir veriyor ise sevdiği kişi ile arası açılır ve büyük bir tartışma yaşanır.

Eğer kişi zehri bir düşmanına veriyor ise bu durumda bir iftiranın önüne geçerek kötü bir durum oluşmasına engel olur.

Rüyada Zehir Görmek

Rüyada zehir görmek kişinin işlediği bir suç olduğunu ifade eder. Bunun yanı sıra rüyada zehir görmek kişinin bir dedikoduya ortak olacağı ve günah işleyeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyasında sevdiği birine zehir veren kimse birine hak etmediği davranışlarda bulunur. Bu durumda karşıdaki kişiyi kaybetme noktasında gelebilir.

Rüyada Zehir İçmek/ Yemek

Rüyasında kendini zehir yiyen ya da içen biri olan gören kimse haram kazanç elde etmiştir. Bir kişi eğer bu zehri başkasından alıyor ise biri ile birlikte bir kötülük işleyecektir.

Rüyada zehir içen kimse bir düşman sahibi olmuştur ve bu düşman kısa süre içerisinde kendisine zarar verecektir.

Bir kimse kendi eli ile zehir içiyor ise kendi yaptığı bir hatanın bedelini ödeyecektir.

Eğer bir kişiye zorla zehir içiriliyor ise bu durumda kişiye başkaları tarafından büyük bir zarar gelebilir.

Rüyada Hayvan Zehirlemek

Rüyada vahşi bir hayvanı zehirlediğini gören kimse büyük bir düşmanını alt eder. Kişi eğer zararsız ve iyi olarak tabir edilen hayvanlardan birini zehirliyor ise bu durumda sağlık sorunu yaşayabilir.

  Rüyada Zehir Görmek, Rüya Tabirleri ve Yorumları

Rüyada iyi hayvanları zehirlemek aynı zamanda kişinin yalnızca kendisine değil ailede çok sevdiği birine de zarar geleceği anlamına gelir. Eğer köpek gibi vahşi bir hayvan zehirlenmiş ise kişi düşmanından uzaklaşır.

1 yorum

One thought on “Rüyada Birini Zehirlemek

  1. Işyerinde arkadaşlarıma su getirmişdim icine başka biriler tarafından zehir katılmışdı ilk ben ictim sonra arkadaşlarıma dağıttım sonra suda zehir olduğunu bir yakınıma gelen telefonla konuştuktan sonra elini boğazına sokarak kusuyor du ondan anladım ki suda zehir olduğunu anladım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.