Rüyada Araba Yıkamak ve Temizlemek Diyanet

Rüyada araba yıkamak , Yakın çevrenizde bulunan bir kişiye vermiş olduğunuz sözü yerine getireceğinize işaret eder. Eğer rüya sahibi bu kişi ile sosyal medya üzerinden tanışmışsa ve bu rüyayı gördüyse o zaman verdiği sözü kesinlikle tutacağına yorulur.

Bunun yanı sıra eli açık olan birisi ile sözünüzü yerine getirmek için elinizden gelen her şeyi yapacağınıza , fakat manevi yönden de bir karşılık isteyeceğinize alamet eder.

Rüyayı gören kişi inancı çok sağlam birisi olduğundan dolayı vermiş olduğu ödünlerin karşılığını bereketli bir şekilde alır.

Rüyada Araba Temizlemek

Rüyada araba temizlediğinizi gördüyseniz , gerçek yaşam da kapalı olan bahtınızın yakın zaman içerisinde açılacağına , sıkıntılardan ve dertlerden kolaylıkla uzaklaşıp bundan sonra yeni bir sayfa açacağınıza işaret eder.

Bunun haricinde çevrenize karşı çok şık ve alımlı bir şekilde görünerek iş ilişkilerinde hep iyi bir intiba bırakacağınıza yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibinin yeni bir ev veya mülk sahibi olacağına , manevi yönden yorumlanırsa Allah yolunda her zaman sağlam adımlar atacağına , gerçek yaşam da çok kısmetli ve hoşgörülü birisi olacağına , hem mevki hem de makam olarak çok yüksek yerlere geleceğine delalet eder.

İş hayatında çok başarılı olduğundan dolayı herkes tarafından sevilen ve sayılan birisi olacağına işaret eder.

Rüyada Aslan Yavrusu Görmek

3 Yorum

  1. Ruyadamda araba yikamak icin kova su tasiyordum ve akrabamin arabasinin tanponu hahih kirilmisti ve iple takmaya calisiyordum akrabam bana dediki birak ipi arabayi yika ??
    LUTFEN CVP VERIRSENIZ SEVINIRIM

  2. Ruyamde biyaz arabani temizlorim sonrede arabani yikasam daha iyi temizlanir diyorim

  3. Benim babam ve babaanem gercekten vefat etmiş.rüyamda onların mezarlığını bi meyve bahçesi var bahçenin icindeler mezarlıklar meyvelerde kasalara toplanmış olarak görüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu