Rüyada 3 (üç) Köpek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada 3 Köpek Görmek

Rüyada köpek görmek, bazı alimlere göre çok zalim ve bilgisiz bir düşmanı temsil eder. Bazı alimlere göre ise, dünya malında gözü olmayan bir erkeğe, yüz güzelliği olmayan bir hizmetçiyi işaret eder.

Rüya da köpek ya da köpeklerin görülmesi, hangi şartlarda ve hangi ortamlarda görüldüğüne göre yorumlanması gerekir.

Fakat genel olarak rüyada köpek görmenin bazı tabirleri bulunmaktadır. Nefsine ve zevkine düşkün olan bir kimse olarak tabir edilebilir.

Ya da, rüyada görülen köpek düşman olarak nitelendirilirse, bu düşmanın aynı zamanda merhametli olduğuna işaret eder.

Rüyada Birden Fazla Köpek Görmek

Rüyada birden fazla köpeğin, rüya sahibinin etrafında gezdiğini ve koşuşturduğunu gören kişi, yakın zamanda gönlünden ve kalbinden geçenlerin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanır.

Bu köpeklerin kendisine saldırdığını gören kişi, eğer köpek ısırmıyorsa, kişinin yakın çevresinde kendisine düşmanlık eden kimselerin olduğunu, bu kimselerden bir zarar veremeyeceği ama kendisi hakkında kötü konuştuğuna ve kin beslediğine delalettir.

Rüyayı gören kişiyi köpek ısırırsa, kişinin iş yaşamında ya da özel hayatında bazı kimselerle rekabet edeceği, o kişilerin rüya sahibine zararı dokunacağı şeklinde yorumlanabilir.

Bazı alimlere göre köpek ısırması, rüya sahibinin düşmanının artık saldıracağı ve zarar vereceğine işaret eder.

Rüyada Köpekle Dostluk Kurmak

Yabancı bir köpeğin rüya sahibine yaklaşması ve dostluk kurmaya çalışması, yine rüya sahibinin çevresinde bulunan düşmanların alt edildiği ve o kimselerin artık barış yapmak istediği anlamına gelir.

Rüyada Köpek Beslemek, Köpeğe Yemek Vermek

Sürekli bakılan ve beslenen köpek, evden giden bir mala, kayıp kazanca bazen de hastalığa işaret eder.

Rüyada bir köpeğe yemek vermek, rüya sahibinin maddi para ve mallarında çoğalma olacağına, hanesinin bereketli olacağına ve hayır sever bir kişi olacağına işarettir.

  Rüyada Kabin Görmek (Duşakabin, Camkabin)
3 yorum

3 thoughts on “Rüyada 3 (üç) Köpek Görmek Ne Anlama Gelir

  1. Evde pencerenin önünde duruyorum bahçeden garip bir ses geldiğini duyarak ne olduğuna bakmak için dışarı çıktım toprağa girip çıkan garip bir sürüngen hayvan gördüm siyah renkli korkudan eve girdim bir zaman sonra sürüngen hayvan 3 adet köpeğe dönüştü köpekler pencereden içeri girmeye çalışıyorlardı ama giremediler köpekleri korkutmak için bir sefer köpeklere karşı köpek havlaması gibi ses çıkardım köpekler dahada sinirlenip hirlamaya başladılar rüyam bu kadar

  2. rüyada 3 tanw köpek gördüm ve bu köpekleri başka köpeklerden koruyordum ısırmasınlar diye kapalı bir alanda köpekleri saklıyordum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.