Son Dakika Açıklaması Instagram, Facebook ve WhatsApp

Son dakika açıklaması Instagram, Facebook ve WhatsApp neden çalışmıyor Son Durum Nedir?

Yemek Tarifleri

WhatsApp, Facebook ve Instagram çöktü mü? Sosyal medya portalları Facebook, Instagram, ile mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a erişim sağlanamıyor. Dünya çapında Milyonlarca uygulama kullanıcısı Instagram, WhatsApp ve Facebook’un neden çalışmadığını araştırıyor.

WhatsApp’a girmeye çalışan kullanıcılar “500 Server Error” hatası alıyor. Sorunun ne zaman düzeleceği ise şuanlık bilinmiyor. Konuyla ilgili açıklama geldi.

Mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ta erişim sorunları yaşanmaya başladı. Uygulamaya giremeyen kullanıcılar ‘WhatsApp neden çalışmıyor? WhatsApp çöktü mü’ sorularının yanıtını araştırıyor. Uygulamaya girmeye çalışanlar “500 Server Error” hatası ile karşılaşıyor.

Diğer yandan Instagram ve Facebook’a da erişim sağlayamıyor.

Sorunun neden kaynaklandığına ilişkin henüz bir bilgi bulunmazken, birçok Twitter kullanıcısı Facebook, Instagram ve WhatsApp’a giremediğini aktarıyor.

SON DAKİKA AÇIKLAMASI

Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, “Whatsapp, Facebook ve Instagram servislerinde dünya genelinde erişim sorunu yaşanmakta olup, global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.” dedi.

WHATSAPP’TAN AÇIKLAMA

Konuyla ilgili WhatsApp’tan da resmi açıklama geldi. Açıklamada, “Bazı kişilerin şu anda WhatsApp ile ilgili sorunlar yaşadığının farkındayız. İşleri normale döndürmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede bir güncelleme göndereceğiz. Sabrınız için teşekkürler.” denildi.

 

Rüyada Kedi Görmek

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Yükleniyor...
Başa dön tuşu