Rüyada Zeytin Yemek Ne Anlama Gelir

Rüyada zeytin yemek görmek, çok hayırlı bir rüyadır. Rüyasında zeytin yediğini gören kimse berekete, hayra, menfaate ve bol nimete erişir.

Rüyada zeytin yediğini görmek, zengin olmaya, tüm isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, hayır ve menfaate kavuşacağına, afiyet ve selamete erişeceğine işarettir.

Rüyada Tabak Dolusu Zeytin Yemek

Rüyada bir tabağın içinde doluca zeytin görmek ve yemek dünya malına işarettir. Sizin için hayırlı olacak bir mala kavuşacaksınız demektir. Bir kimse rüyasında zeytin yerse o kişi hayır ve berekete kavuşacak demektir.

Sevinçle birlikte bolluk içinde geçecek bir hayata, bol geçime, kolay elde edilecek rızka işaret eder.

Rüyada Siyah Zeytin Yemek Görmek

Bir kimse rüyasında siyah zeytin yediğini görürse, hayatının kısmetle dolacağına, bundan böyle çok rahat bir yaşam süreceğine, huzur ve bolluk içinde yaşayacağına delalet eder.

Siyah zeytin yemek çok yakın bir zaman zarfında eline bir yerden mal geleceğine yorumlanır.

Rüyada Olgun, Güzel Zeytin Yemek

Rüyada olgunlaşmış ve güzel görünen zeytin yemek, bereketle dolu bir hayata, menfaat görmeye, hikmete, ilme, güzel rızka, hayırlı mübarek bir zata, güzel hayırlı bir eşe yorumlanır.

Zeytin çok hayırlı ve bereketli mübarek bir meyvedir, içinde zeytin geçen rüyalar da çok mübarektir.

Rüyada Dalından Zeytin Yemek

Rüyada dalından zeytin toplayıp yemek çok hayırlı bir rüyadır. Dalından zeytin yemek helal rızk demektir, bol ve bereketli rızk kapıları açılacak demektir.

Hidayet ve hikmete erişeceksiniz, ilim öğreneceksiniz demektir.

Rüyada Yeşil Zeytin Yemek

Rüyada yeşil zeytin yemek çok para kazanacak ve çok zengin olacaksınız demektir. Önünüze hayırlı işler çıkacak, size bol kazanç sağlayacak ve çok zengin olacaksınız.

Gayrimenkul alacaksınız, helal yoldan elinize mal geçecek ve çok sevineceksiniz. Zeytin rüyaları hep iyiye yorulur, bolluk ve bereketi simgeler.

 

2 Comments

  1. gs 1 Ocak 2018
  2. Anonim 1 Kasım 2018

Gördüğün Rüya Hakkında Yorum Yaz!