Rüyada Zemzem Görmek İslami Tabiri Ve Açıklaması

Rüyada Zemzem Görmek

Rüyada zemzem görmek , rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına , önüne çıkacak olan engelleri başarılı bir şekilde aşacağına , şansının açılacağına , güç ve kudret sahibi olacağına delalet eder.

Bu rüya genel olarak hayırlıdır ve kişiyi her türlü kötülüklerden uzak tutar , art niyetli ve kem gözlü olan kişilerden korur.

Rüyada Zemzem Suyuyla Yıkanmak

Rüyada zemzem suyu ile yıkandığınızı gördüyseniz , her türlü kötülüklerden , niyetlerden korunacağınıza , hem namusunuz hem de onurunuz ile yaşayacağınıza ve güzel paralar elde edip ,

dürüst ve iyi bir eş bulup onunla dünya evine gireceğinize delalet eder.

Rüyada Zemzem Suyu İçmek

Rüyada zemzem suyu içtiğinizi gördüyseniz , hem bedeninizin hem de ruhunuzun iyileşeceğine , sıkıntılardan kurtulup moralinizin düzeleceğine , neşenizin tekrardan yerine geleceğine ve yüzünüzün güleceğine alamet eder.

Rüyada Zemzem Suyuyla Abdest Almak

Rüyada zemzem suyu ile abdest aldığınızı gördüyseniz , kurtuluşu bulacağınıza , doğru yolu adım atacağınıza , düzeninizi düzgün bir şekilde kuracağınıza ve her zaman sağlam adımlar üzerinde duracağınıza , ömür boyu yıkılmayacağınıza işaret eder.

Rüyada Zemzem Kuyusu Görmek

Rüyada zemzem kuyusu gördüyseniz , kendinizle ilgili bir özeleştiri yapacağınıza , yaşamınızda eksik bir şeyler varsa onların farkına varacağınıza , girmiş olduğunuz yanlış yoldan bir an önce çıkacağınıza delalet eder.

  Rüyada Zencefil Görmek Ne Demek? Hakkında Bilgi
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.