Rüyada Zehir Görmek Yemek Kusmak Ve Akıtmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Zehir Görmek Yemek Kusmak Ve Akıtmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada zehir görmek , rüya sahibinin iş yaşantısında veya sosyal hayatında en çok sevmiş olduğu ve değer verdiği kişiden büyük bir ihanet göreceğine ve bu yüzden büyük bir sıkıntı içerisinde olacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra aile yaşantısına yansıyan kötü olaylardan dolayı ilişkilerin kesileceğine , uzun bir süre tek kalacağınıza delalet eder.

Rüyada Zehir Yemek Görmek

Rüyada zehir yediğinizi gördüyseniz , hem sağlığınıza hem de beslenmenize çok dikkat etmeniz, sinir ve stresten uzak durmanız gerektiğine işaret eder.

Bunun yanı sıra uzun bir süre boyunca hastalık yaşamayacağınıza , rahat ve sağlıklı bir ömür geçireceğinize alamet eder.

Rüyada Yılan Zehri GörmekNe Demek?

Rüyada yılan zehri gördüyseniz , iş hayatınızda sizi sıkıntıya sokan kişiden büyük kötülükler göreceğinize ve o kişinin her geçen gün daha da güçlenip daha çok hırslanacağına işaret eder.

Rüyada Zehir Akıtmak

Rüyada zehir akıttığınızı gördüyseniz , iş hayatında size çekemeyen ve size karşı düşmanlık besleyen kişinin varlığına , sevmiş olduğunuz insanların yardımı ile başarısızlığa uğrayacağınıza ve bu yüzden üzüntü yaşamaktan kurtulmaya çalışacağınıza yorulur.

Rüyada Zehir Kusmak Ne Demek?

Rüyada zehir kustuğunuzu gördüyseniz , başarılarınızı hiçbir zaman çekemeyen birisinden iftiraya maruz kalacağınıza , düzgün , namuslu ve aynı zaman da iyi bir insan olduğunuzdan bu iftiralardan etkilenmeyeceğinize delalet eder.

Yorumlar
  1. Anonim dedi ki:

    Ruyamda yilanin basininin kesildigini ve zehrinin dişlerinden akitildigini gordumYükleniyor...