Rüyada Zebra Sürüsü Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Zebra Sürüsü görmek ne demek?

Rüyada Zebra Sürüsü görmenin Dini ve İslami anlamı; Rüyada Zebra Sürüsü görmek hakkında Ünlü İslam Alimlerinin İhya ve Diyanete göre, kadın ve erkekler için tabirlerini ilgili yazımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada zebra sürüsü görmek rüya sahibinin yaptığı işte bir başka kimseyi ön plana çıkaracağı şeklinde yorumlanır. Rüyada zebra sürüsüyle karşılaşmak ise, bunun sonucunda kişi çok daha fazla para kazanır. Rüyada zebra görmek rüya sahibinin kazanacağı başarılar sonucunda ön plana çıkacağına işaret eder.

Rüyada zebraların sürü halinde dolaştığını görmek, İmâm-ı Nablusi (r.a) Hazretleri Buyurmuştur’ki; rüyayı gören kişinin rütbesinin artacağına, daha saygın bir konuma erişeceğine alamet eder. Bunun yanında rüyada görülen zebra deseni kişinin sıkıntılı bir sürece gireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Zebraya Binmek

Rüyada zebraya binmek rüyayı gören kişinin iş yaşamında aldığı riskler sayesinde oldukça iyi bir konuma geleceğine işaret eder. Kişi bu şekilde büyükçe bir topluluğun yönetiminden sorumlu hale gelir. Rüyada zebraya bindiğini gören kişi maddi açıdan olumlu bir sürecin içerisine girer.

Rüyada Zebra Sevmek

Rüyada zebra sevmek rüya sahibinin makam hırsı şeklinde yorumlanabileceği gibi rüyada görülen zebranın denge ve uyumu simgelemesi nedeniyle rüya sahibinin uyumlu bir karakterle tanışacağı veya sevdiği, değer verdiği kişiler içinde uyumlu kimselerin bulunduğu şeklinde yorumlanır. İmâm-ı Muhammed el-Mısîrî Buyurmuştur’ki; Ayrıca rüya sahibinin tutarlılığa değer verdiğini de gösterir.

Rüyada Zebra Beslemek

Rüyada zebra beslemek kişinin sevdiği, ilgi duyduğu, değer verdiği bir kimseden aynı derecede ilgi ve sevgi göreceği şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin böyle bir tanıdığı varsa onunla uzun zamanlar geçirir yoksa yakın zaman içinde böyle bir kişiyle tanışarak keyifli anlara sahip olur.

  Rüyada Birini Zehirlemek

Rüyada Yavru Zebra Görmek

Rüyada yavru zebra görmek rüya sahibinin yaptığı işlerin, uğraştığı şeylerin küçük görüleceği şeklinde yorumlanır. Ancak rüyayı gören kişi yaptığı işlerin değerini bilecek biriyle tanışacak ve birlikte yeni bir yola girerek çok ses getireceklerdir.

Rüyada Zebra Eti Yemek

Rüyada zebra eti yemek rüyayı gören kişinin sahip olduğu fakat elden çıkarmadığı bir malın yakın zamanda oldukça değerleneceği şeklinde yorumlanır. Bunun neticesinde kişi beklemediği şekilde yüklü bir gelir elde eder.

Rüyada Zebra Ölüsü Görmek

Rüyada zebra ölüsü görmek mükemmel denebilecek bir uyuma işaret eder. Zebra birlik ve beraberliği sembolize eder. Kirmâni (r.a) Buyurmuştur’ki; Dolayısıyla zebra sürüsü birlik ve bütünlüğün artacağı şeklinde de yorumlanır. Bunun yanında rüya sahibinin önemsiz olay veya kişileri gereksiz yere büyüttüğü manasına da gelmektedir.

Rüyada Uçan Zebra Görmek

Rüyada uçan zebra görmek rüyayı görenin yaptığı işler neticesinde içinde bulunduğu toplumdan ve aynı işi yapan diğer insanlardan sıyrılarak ön plana çıkacağı şeklinde yorumlanır. Bunun dışında ticaretle uğraşan bir kimsenin bu rüyayı görmesi yaptığı işler arasında bir tercih yapmak durumunda kalacağına yorumlanır.

Rüyada Zebra Kesmek

İbn-i Şirin (r.a) Buyurmuştur’ki; seçtiği işin maddi getirisinin son derece yüksek olacağı manasına da gelmektedir.

Rüyada Zebradan Kaçmak  

Rüyada zebradan kaçmak rüya sahibinin sorumluluklarından, yükümlülüklerinden uzakta durmak istediği şeklinde yorumlanır. Rüyasında zebradan kaçtığını gören kişi yapması gereken işlerden kurnazlıkla sıyrılır. Bunun yanında kişinin uyum ve dengeden uzaklaşma çabasını da anlatır.

0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.