Rüyada Zayıflamak ne demek? İslami Yorumu

Rüyada Zayıflamak

Rüyada zayıflamak , rüyayı gören kişinin dertli , sıkıntılı ve zor günler geçireceğine , büyük bir meşakkatler göreceğine ve bu zor günlerden kurtulmak için büyük çaba harcayacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra kişi gerçek hayatta mecazi anlam olarak hem zayıflar hem de güçsüz olur.

Kişi büyük harcamalar yaparak bazı yerlere borçlanacağına ve parasız kalacağına , bu yüzden üzülüp hasta olacağına delalet eder.

Rüyada Birinin Zayıfladığını Görmek Nedir?

Rüyada birisinin zayıfladığını gördüyseniz o kişinin , yokluğa düşeceğine , fakir birisi olacağına ve bu durumun hemen geçmeyeceğine işaret eder.

Eğer rüyada görmüş olduğunuz kişiyi gerçek hayatta tanıyorsanız o zaman yukarıda saymış olduğunuz şeylerin hepsini siz göreceksiniz demektir.

Rüyada Aşırı Zayıflamak

Rüyada aşırı bir şekilde zayıfladığınızı gördüyseniz , iş hayatınızda büyük bir yenilgiye uğrayacağınıza , maddi açıdan büyük kayıplar yaşayacağınıza ve bazı zorlukların altına gireceğinize alamet eder.

Fakat kısa süre içerisinde tekrardan para kazanacağınıza ve toparlanacağınıza işaret eder.

Rüyada Kilo Vermek Ne Demek?

Rüyada kilo verdiğini gören , eğer gerçek yaşam da şişman ise zayıflamak için büyük bir çaba içerisine gireceğine ve ince bir bedene sahip olmak için elinden geleni yapacağına yorulur.

Yani bu rüya kişinin azimli ve temkinli olacağına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi bu şekilde devam ederse en sonunda başarılı olacaktır.

  Rüyada Birini Zeytin Yerken Görmek
0 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.