Rüyada Zayıf Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorum

Rüyada Zayıf Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorum

Rüyada zayıf görmek genel olarak hayırlı bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin hem kötü hem şanssız hem de uğursuz günler geçireceğine , karşısına her zaman aksiliklerle dolu olan engeller çıkacağına , kazancının düşük olacağına işaret eder.

Yani bu rüya kısacası melanet olarak tabir edilir. Bazı rüya yorumcularına göre , rüya sahibinin hastalık geçireceğine veya bazı sağlık sorunları ile karşı karşıya kalacağına yorarlar.

Rüyada Zayıf Birini Şişman Görmek Ne anlama Gelir?

Rüyada zayıf olan birisini şişman olarak gördüyseniz , size hem ders hem de tecrübe olacak olan bir olay ile karşılaşacağınıza ,

zor ve kötü duruma düşüp yanlış kararlar vereceğinize , doğru adımlar atmayacağınıza ve bu yüzden büyük sıkıntı içerisinde kalacağınıza yorulur.

Rüyada Zayıf Karne Görmek

Rüyada zayıf karne gördüyseniz , bazı problemler ile karşı karşıya kalacağınıza , kafanızda bulunan soru işaretlerine en kısa zaman içerisinde çözüm bulacağınıza , hem korkularınızdan hem de kuruntularınızdan kurtulup rahata kavuşacağınıza yorulur.

Bunun yanı sıra önemsiz ve aynı zaman da hafif olan bir takım sorunlarla karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Zayıf Not Aldığını Görmek

Rüyada zayıf not aldığınızı gördüyseniz , kısa süre içerisinde maddi olarak bir zarara uğrayacağınıza ve istemiş olduğunuz kazancı bir türlü elde edemeyeceğinize ,

mesleğinizde ise geri plana düşeceğinize ve bu yüzden mutsuz bir hayat yaşayacağınıza alamet eder.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.Yükleniyor...